"Star Trek: Discovery" ma nową czołówkę w 2. sezonie. Zobaczcie, co się zmieniło

"Star Trek: Discovery" (Fot. CBS All Access)

0

Nie możecie się doczekać powrotu "Star Trek: Discovery"? Nowe intro zapowiada, gdzie serial będzie śmiało podążał w kolejnych odcinkach.

Na pierwszy rzut oka czołówka 2. sezonu "Star Trek: Discovery" może wydawać się prawie identyczna jak w pierwszej serii, ale uważne oko wychwyci co najmniej kilka nowych elementów. Zagadkowy Czerwony Anioł, wolkańskie pozdrowienie i insygnia Sekcji 31 to tylko niektóre z obrazów, które zapowiadają nowy rozdział w historii załogi USS Discovery. Jak obiecują twórcy, 2. sezon będzie coraz bardziej nawiązywał będzie do klasycznego "Star Treka".

Na ekranie zobaczymy m.in. kapitana Pike'a (Anson Mount) dowodzącego USS Enterprise oraz Spocka (Ethan Peck), którego relacja z przybraną siostrą Michael Burnham (Sonequa Martin-Green) ma odgrywać znaczącą rolę w nowych odcinkach. Tajemnicza Sekcja 31, która zadebiutowała w "Star Trek: Deep Space Nine", ma również pojawić się w 2. sezonie, a potem w niedawno ogłoszonym spin-offie z udziałem kapitan Georgiou (Michelle Yeoh).

Załoga 1. sezonu "Star Trek: Discovery" w składzie Saru (Doug Jones), Tilly (Mary Wiseman), Stamets (Anthony Rapp) oraz Culber (Wilson Cruz) pojawi się ponownie w nowej odsłonie serialu. Dołączą do nich m.in. Tig Notaro ("One Mississippi") oraz Rebecca Romijn ("The Librarians).

2. sezon "Star Trek: Discovery" startuje w piątek 18 stycznia na Netfliksie.