Nowe romanse w "Chilling Adventures of Sabrina". Ross Lynch zdradza spoilery z 2. sezonu

"Chilling Adventures of Sabrina" (Fot. Netflix)

0

Pierwszy sezon "Chilling Adventures of Sabrina" zakończył się niepewnym statusem związku Sabriny i Harveya, a świąteczny odcinek tylko potwierdził ich rozstanie. Pora na nowe spoilery.

W kwietniu na naszych ekranach pojawi się odrobina magii, a wszystko za sprawą 2. sezonu "Chilling Adventures of Sabrina". Kolejna odsłona serialu ma być mroczniejsza i bardziej seksowna.

Ross Lynch, odgrywający postać Harveya Kinkle'a, zapowiada wysyp nowych par.

– Pojawią się nowe i ekscytujące związki, które rozwiną się w 2. sezonie. Myślę jednak, że początkowo fani nie będą z nich zadowoleni, ale z czasem dorosną do tego, by je pokochać. Nawet nie wiem, czy powinienem o tym oficjalnie mówić, ale każda postać spotka nowych ludzi – zdradza.

Aktor jako jeden z fanów Habriny nie traci nadziei, na powrót do siebie panny Spellman i Harveya, jednak zdaje sobie sprawę, że ich sytuacja jest bardzo skomplikowana. Zwłaszcza przez wzgląd na jego pochodzenie. Aktor dodaje, że początkowo odgrywana przez niego postać widziała tylko negatywne aspekty magii, dopiero później zacznie dostrzegać też związane z nią cuda.

Ross dodaje, że 2. sezon będzie o wiele mroczniejszy niż ten, który już widzieliśmy, ale główna bohaterka na pewno nie zapomni o swoich przyjaciołach śmiertelnikach.

– Teraz Sabrina jest w akademii. Jest w pełni czarownicą i to uwielbia, i właśnie to zobaczymy. Próbuje wrócić do Baxter High, ale pojawiają się też problemy związane z byciem pełnoprawną czarownicą – dodaje aktor.

W pierwszej części "Chilling Adventures of Sabrina" główna bohaterka była rozdarta między światem śmiertelników i magii, jednak w ostatnim odcinku podjęła decyzję o wpisaniu się do Księgi Bestii, co przypieczętowało jej status prawdziwej czarownicy.

"Chilling Adventures of Sabrina" dostępne jest w serwisie Netflix. 2. sezon pojawi się 5 kwietnia.