Steve Carell wraca do telewizji! Zobaczcie zapowiedź "Space Force" – nowego sitcomu twórcy "The Office"

"Space Force" (Fot. Netflix)

Poznajcie "Space Force", nowy sitcom Netfliksa od twórcy "The Office". W roli głównej Michael Scott we własnej osobie, czyli Steve Carell, powracający po kilku latach do telewizji.

Jeśli cieszyliście się na powrót Steve'a Carrela do telewizji w nowym serialu Apple'a z udziałem Reese Witherspoon i Jennifer Aniston, to Netflix ma dla was jeszcze lepszą wiadomość. Serwis wypuścił właśnie pierwszą zapowiedź serialu "Space Force", w którym aktor zagra główną rolę. Fani Michaela Scotta mają dodatkowy powód do radości, gdyż sitcom od Netfliksa został stworzony przez twórcę amerykańskiego "The Office" Grega Danielsa oraz samego Carella.

Carell i Daniels powinni dobrze odnaleźć się w "Space Force", bo zgodnie z zapowiedziami Variety serial – podobnie jak "The Office" – będzie opowiadał o miejscu pracy. A konkretnie o powołanej przez prezydenta USA nowej dywizji sił zbrojnych, odpowiedzialnej za "obronę satelitów i prowadzenie innych działań kosmicznych". "Czy jakoś tak" – dodaje zwiastun.

Na razie nie jest znana data premiery serialu ani liczba odcinków. Obok wcześniej wspomnianego "Top of the Morning" Apple'a, występ w "Space Force" będzie dla Steve'a Carella pierwszą główną serialową rolą od czasu "The Office".

REKLAMA