Które z zakończeń "Black Mirror: Bandersnatch" było najmniej popularne? Netflix ujawnia ciekawe dane

"Black Mirror: Bandersnatch" (Fot. Netflix)

Netflix prawdopodobnie wie o nas więcej niż my sami i ostatnio wyjątkowo się tymi informacjami dzieli. Platforma pokazała dane o niektórych wyborach w "Black Mirror: Bandersnatch".

Cukrowe płatki czy może jednak Kellog's Frosties? A wy czym nakarmiliście Stefana na początku "Black Mirror: Bandersnatch"? Jeśli wybraliście pierwszą opcję, to jesteście w zdecydowanej mniejszości, bo jak ujawnił Netflix tylko 27% użytkowników zdecydowało się na taki wybór.

W szale ujawniania danych, Netflix podzielił się jeszcze kilkoma statystykami co do najbardziej i najmniej popularnych wyborów w interaktywnym "Black Mirror: Bandersnatch". Spośród pierwszych decyzji aż 73% widzów rozkazało Stefanowi zostać w firmie Tuckersoft, aby tam rozwijać swój autorski projekt. Wybór, który Colin Ritman komentuje, oznajmiając "przykro mi, zła ścieżka", prowadzi do najszybszego końca filmu/gry.

Z kolei z pięciu głównych zakończeń najmniej popularna okazała się wersja, w której Stefan wsiada do pociągu razem ze swoją matką.

Twitter Netfliksa z Wielkiej Brytanii i Irlandii dorzucił jeszcze bardzo "brytyjską" ciekawostkę. Opcję wylania herbaty na komputer statystycznie wybierało na świecie 55,9% widzów. Za to wśród ewidentnie mających szacunek do herbaty Brytyjczyków - tylko 52,9%.

Teraz tylko warto byłoby wiedzieć, czy wobec ojca Stefana widzowie byli równie łaskawi co wobec herbaty.

"Black Mirror: Bandersnatch" dostępne jest na Netfliksie.

REKLAMA