8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Rodzina Soprano" (Fot. HBO)

Wiemy, kto zagra Tony'ego w prequelu "Rodziny Soprano". "The Magicians" z zamówieniem na 5. sezon. Netflix łączy się z Instagram Stories. A oprócz tego "Prezydent z kreskówki", "Suburra" i nie tylko.

1. Wiemy, kto zagra Tony'ego w prequelu "Rodziny Soprano". Rolę młodego Tony'ego Soprano w filmie "The Many Saints of Newark" dostał Michael Gandolfini, syn Jamesa Gandolfiniego. Do tej pory pojawił się m.in. w 2. sezonie "Kronik Times Square" jako Joey, syn Bobby'ego.

2. "The Magicians" z zamówieniem na 5. sezon. Tuż przed startem 4. sezonu "The Magicians" dostało zamówienie na 5. sezon. Awans otrzymał producent Henry Alonso Myers, który teraz będzie jednym z trójki showrunnerów – razem z Johnem McNamarą i Serą Gamble.

3. Netflix łączy się z Instagram Stories. Jeśli tylko macie iPhone'a, możecie bezpośrednio polecać na Instagramie seriale i filmy, które akurat oglądacie na Netfliksie. Właściciele smartfonów z Androidem muszą jeszcze na nową funkcję poczekać.

4. Rozwiązała się tajemnica nowej czołówki "Seksu w wielkim mieście". Wideo, które Sarah Jessica Parker opublikowała ostatnio na Instagramie, to tak naprawdę reklama Stella Artois.

5. "Our Girl" powróci z kolejnym sezonem. Wojskowy serial BBC z Michelle Keegan dostał zamówienie na 6-odcinkowy 4. sezon.

6. "Prezydent z kreskówki" z 2. sezonem. Telewizja Showtime zamówiła 10-odcinkowy 2. sezon kreskówki o Donaldzie Trumpie.

7. Joan Collins w "Hawaii Five-0". Joan Collins pojawi się gościnnie w roli matki jednej z postaci.

8. Zwiastun 2. sezonu "Suburry". Włoski serial wraca 22 lutego.

REKLAMA