Jak zakończy się "The Good Place"? Kristen Bell już to wie, tylko ma pewien mały problem

"The Good Place" (Fot. NBC)

Każdy sezon "The Good Place" to tysiąc twistów i niespodzianek. Do czego to wszystko zmierza? Twórcy mają już zaplanowane zakończenie, a ich plany zna Kristen Bell, serialowa Eleanor.

3. sezon "The Good Place" przyniósł niezliczoną ilość cudownych niespodzianek, na czele z odcinkiem "Janet(s)" i kolejnymi twistami w końcówce. I choć nie mamy najmniejszego pojęcia, co się wydarzy w finale – a opis odcinka nie pomaga w spekulacjach – możemy mieć pewność co do jednego. Showrunner serialu, Mike Schur, ma w głowie zarys zakończenia serialu.

A przynajmniej tak twierdzi Kristen Bell, która w programie Conana O'Briena przyznała, że twórca podzielił się z nią zakończeniem.

– Powiedziano mi to, ale w moim życiu dużo się dzieje i nie wszystko dobrze pamiętam, więc zapomniałam. Serio – zapomniałam. Mam dwójkę dzieci, to mnóstwo pracy! To naprawdę dużo pracy. On mi to powiedział rok temu: "Tak chcę to zakończyć", "Tak, to świetny pomysł" – i mi wypadło z głowy – zapewniała aktorka.

D'Arcy Carden skomentowała, że w takim razie Schur zdradził zakończenie właściwej osobie – tajemnica na pewno jest bezpieczna.

Na razie "The Good Place" się nie kończy, kończy się za to 3. sezon. Finałowy odcinek, który w USA będzie wyemitowany dziś wieczorem, nosi tytuł "Pandemonium" i ma najlepszy opis od czasów opisów odcinków "Mad Men". "Różne wydarzenia dzieją się w pewnej ustalonej kolejności" – trudno się z tym nie zgodzić, nawet nie obejrzawszy odcinka.

"The Good Place" dostępne jest na Netfliksie. Finał 3. sezonu 25 stycznia.

REKLAMA