Zobaczcie zwiastun spin-offu "Suits". Gina Torres wraca jako Jessica Pearson

"Suits" (Fot. USA Network)

Jeśli myśl o finałowym sezonie "Suits" już was smuci, to twórcy serialu mają coś dobrego na pocieszenie. Właśnie pojawił się pierwszy zwiastun "Pearson" – spin-offu z Giną Torres.

"Suits" przygotowuje się na swój ostatni sezon, ale serialowy świat Aarona Korsha jeszcze nie znika z ekranu całkowicie. USA Network zaprezentowało właśnie pierwszy zwiastun "Pearson", spin-offu prawniczego dramatu z Giną Torres w roli głównej. Nowy serial podąża za Jessicą Pearson do Chicago, gdzie bohaterka wkracza do brudnego świata lokalnej polityki.

Serial ma kontynuować historię Jessiki, którą "Suits" zapowiedziało już w finale 7. sezonu. W ostatnim wywiadzie dla Deadline twórca obu produkcji Aaron Korsh wyjawił jednak, iż widzowie na razie nie powinni się spodziewać, że inne znajome twarze przeskoczą z "Suits" do "Pearson". Ale nie znaczy to, że nie będzie żadnych niespodzianek.

– Spin-off jest osobnym serialem. Jest jednocześnie połączony, ale też kompletnie różny od "Suits" i czuję, że powinien najpierw dobrze określić swój charakter, świat i bohaterów, zanim zaczniemy myśleć o sprowadzeniu innych głównych postaci do tego serialu. Ale czy może pojawić się niespodzianka albo dwie w trakcie 1. sezonu "Pearson" w postaci jakiejś małej interakcji? Zawsze jest taka możliwość – powiedział Korsh.

Poza Giną Torres w serialu pojawią się Bethany Joy Lenz ("Colony"), Morgan Spector ("Homeland"), Isabel Arraiza ("The Oath"), Chantel Riley ("Wynnona Earp"), Eli Goree ("Ballers") oraz Simon Kassianides ("Agenci T.A.R.C.Z.Y.").

"Pearson" zadebiutuje na USA Network jeszcze w tym roku. Nie wiemy, czy w Polsce ktoś będzie pokazywać serial na bieżąco, ale liczymy na Netfliksa.

REKLAMA