22 serialowe premiery, które zobaczymy w lutym 2019

"Miracle Workers" (Fot. TBS)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

"Better Things" (sezon 3) – 28 lutego w USA

Better Things sezon 3

"Better Things" (Fot. FX)

"Better Things" wraca po dłuższej przerwie i w pierwszym zwiastunie od razu wrzuca nas w środek kolejnych wydarzeń w skomplikowanym życiu Sam. "Moja najmłodsza córka staje się wredną dziewczyną, a najstarsza ma problemy z antykoncepcją. Z kolei środkowa jest po prostu okrutna" – oznajmia główna bohaterka w zapowiedzi 3. sezonu serialu telewizji FX.

A to tylko początek problemów, bo Sam czekają też kłopoty zdrowotne i przejścia z patrzącymi na nią dziwnie lekarzami, szaleństwa na gokartach, tradycyjne problemy z matką i przykre niespodzianki przed lustrem (a z drugiej strony, jakiś pan weźmie ją za prostytutkę). Krótko mówiąc, przed nami "Better Things", jakie znamy i lubimy, tylko Sam będzie trochę starsza, a jej córki jeszcze bardziej będą udowadniać, że "małe dzieci, mały kłopot...".

3. sezon ma świetną obsadę gościnną – w serialu zadebiutują Sharon Stone, Matthew Broderick, Doug Jones, Glynn Turman, Judy Reyes, Cree Summer, Charlie Robinson, Janina Gavankar i Marsha Thomason. Powrócą z kolei Diedrich Bader, Greg Cromer, Rebecca Metz, Kevin Pollak i Alysia Reiner.

Pamela Adlon wyreżyserowała wszystkie 12 odcinków, jest także scenarzystką, producentką i showrunnerką serialu. Louis C.K., który współtworzył poprzednie dwa sezony, już do ekipy "Better Things" nie wróci.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
REKLAMA