22 serialowe premiery, które zobaczymy w lutym 2019

"Miracle Workers" (Fot. TBS)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

"The Walking Dead" (sezon 9B) – 11 lutego na FOX Polska

Jesienią w "The Walking Dead" zakończyła się era Ricka Grimesa, a teraz czas na nowe wyzwania. Główna atrakcja dla nas, a zagrożenie dla bohaterów nadejdzie ze strony Szeptaczy – znanej z komiksów grupy ludzi, którzy przebierają się w trupie skóry, podróżują wśród zombie i są w stanie kontrolować ich ogromne hordy. Jak bardzo są niebezpieczni, przekonał się już Jesus (Tom Payne), którego pogrzeb możemy oglądać na początku zwiastuna powyżej.

Widzimy także, jak nowi wrogowie uważnie obserwują naszych bohaterów, ktoś próbuje namówić Daryla (Norman Reedus) do zmiany stron, a pomiędzy społecznościami wciąż trwają napięcia, których przyczyny są nam nieznane. Przynajmniej na razie, bo jak zapowiedziała shworunnerka "The Walking Dead", Angela Kang, w drugiej połowie tego sezonu cofniemy się do wydarzeń, które miały miejsce w ciągu sześcioletniego przeskoku czasowego, dowiadując się, co takiego wówczas zaszło.

Powróci także Negan (Jeffrey Dean Morgan) i dowiemy się, czyli kilka lat w zamknięciu zdołało go zmienić. Ale przede wszystkim liczymy na mocne charaktery w osobach przywódców Szeptaczy – Alphy (Samantha Morton) i Bety (Ryan Hurst). Samantha Morton, szyjąca w zwiastunie maskę z trupiej twarzy, to zapowiedź atrakcji, jakich jeszcze nie było.

I dla głównych bohaterów to także będzie coś nowego. Szeptacze wyglądają na zagrożenie rodem z makabrycznego koszmaru – coś, z czym Daryl, Michonne i reszta jeszcze nigdy nie mieli do czynienia. Jak czytamy w opisie nowych odcinków: "Bohaterowie zaczną kwestionować to, co wydaje im się, że widzą. Co wygląda na normalne w tym świecie, może się w rzeczywistości okazać bardziej niepokojące i przerażające niż na początku apokalipsy".

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
REKLAMA