22 serialowe premiery, które zobaczymy w lutym 2019

"Miracle Workers" (Fot. TBS)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

"Cudotwórcy" (nowość TBS) – 12 lutego w USA, 20 lutego w Polsce na HBO GO

Bóg nie ma łatwego życia – a przynajmniej nie w nowej komedii autorstwa Simona Richa ("Man Seeking Woman"), w której Najwyższego zagra Steve Buscemi, a partnerować mu będzie m.in. Daniel Radcliffe w roli podrzędnego anioła, Craiga. Ten przytłoczony robotą pracownik niebiańskiego działu odpowiadania na modlitwy stanie przed największym wyzwaniem w swojej karierze. Będzie musiał przekonać własnego szefa, że Ziemia jednak jest warta ratunku.

A nie będzie to łatwe, ponieważ Bóg ma wyraźnie dość planety, na której ma coraz mniej fanów. "Hoochie Mama!" – podsumowuje w zwiastunie, oglądając wszystko, co wyprawia się na Ziemi i najwyraźniej dochodząc do wniosku, że łatwiej będzie wszystko rozwalić i zacząć od nowa. Ostatnią nadzieją ludzkości na ocalenie będą więc Craig i jego nowa współpracowniczka, Eliza (Geraldine Viswanathan), którzy muszą dokonać prawdziwego cudu: sprawić, by dwoje ludzi się w sobie zakochało.

A wszystko to w pomysłowej otoczce, która zamieniła Niebo w coś na kształt przepełnionej biurokracją gigantycznej korporacji, gdzie nie brakuje ani wydziału chmur, ani wulkanów, ani nawet Angeli Kinsey ("The Office") za biurkiem. Są też miliardy modlitw, na które nie ma komu odpowiadać, impreza z okazji końca świata i inne odloty.

W obsadzie są jeszcze Karan Soni ("Deadpool"), Jon Bass ("Baywatch") i Sasha Compère ("Reverie"), a w gościnnych rolach mają się pojawić m.in. Tituss Burgess, Margaret Cho, Tim Meadows i Chris Parnell. Polska premiera 7-odcinkowych "Cudotwórców" będzie tydzień po amerykańskiej – 20 lutego na HBO GO.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
REKLAMA