Oto nowa obsesja Joego z 2. sezonu serialu "Ty". Znacie ją z "Nawiedzonego domu na wzgórzu"

"Ty" (Fot. Lifetime)

Dla wszystkich niecierpliwie wyczekujących 2. sezonu serialu "Ty" Netflix ma dobrą wiadomość. Zobaczcie, kto w nowych odcinkach pojawi się obok Joego w głównej roli.

Serial, który Netflix przejął od stacji Lifetime, szturmem podbija platformę, a prace nad 2. sezonem już trwają. Twórczyni serialu Sera Gamble zdradziła wcześniej, że w 2. sezonie Joe Goldberg (Penn Badgley) przeniesie się z Nowego Jorku do Los Angeles. Teraz dowiedzieliśmy się, kto zagra główną rolę żeńską i zarazem nową obsesję Joego.

Jak podaje TVLine, lukę po Beck (Elizabeth Leil) wypełni Victoria Pedretti w roli Love Quinn. Aktorka pojawiła się ostatnio na ekranie w "Nawiedzonym domu na wzgórzu" jako Nell, a niedługo wystąpi w najnowszym filmie Quentina Tarantino "Once Upon a Time in Hollywood".

TVLine podaje, kim będzie nowa bohaterka serialu "Ty" i co połączy ją z Joem:

Postać Perdetti jest aspirującą szefową kuchni, która pracuje jako menedżerka w ekskluzywnym sklepie spożywczym. W przeciwieństwie do swojej poprzedniczki, nie jest zainteresowana światem mediów społecznościowych ani autopromocją, woli skupić się na prowadzeniu interesującego życia. Love nosi w sobie głębokie poczucie żalu i kiedy spotyka Joego, wyczuwa w nim bratnią duszę, która także wie, czym jest wielka strata.

"Ty" dostępne jest na Netfliksie. 2. sezon będzie jeszcze w tym roku.

REKLAMA