Będzie 2. sezon "Sex Education". Kiedy zobaczymy nowe odcinki serialu Netfliksa?

"Sex Education" (Fot. Netflix)

Czujecie potrzebę dodatkowych lekcji wychowania seksualnego? Netflix spieszy z pomocą i zamawia 2. sezon hitu ostatnich tygodni, "Sex Education".

Nastoletni terapeuta seksualny Otis Milburn będzie miał okazję dalej pomagać swoim rówieśnikom w 2. sezonie "Sex Education". Brytyjski serial Netfliksa to pierwszy wielki hit platformy w 2019 roku, więc nie ma żadnej niespodzianki w tym, że serwis zamówił kolejne odcinki. W 2. sezonie, podobnie jak za pierwszym razem, ma być ich osiem.

Cała obsada w składzie Asa Butterfield (Otis), Gillian Anderson (Jean), Emma Mackey (Maeve), Ncuti Gatwa (Eric), Aimee-Lou Wood (Aimee), Connor Swindells (Adam), Kedar Williams-Stirling (Jackson), Tanya Reynolds (Lily) i Patricia Allison (Ola) ma ponownie pojawić się na ekranie. Produkcja 2. sezonu ruszy już tej wiosny.

Dla twórczyni, Laurie Nunn, "Sex Education" było serialowym debiutem.

– Reakcje widzów na 1. sezon były ekscytujące. To, jak ludzie na całym świecie mogli zidentyfikować się z bohaterami, którzy zaczynali jako pomysły w mojej głowie, jest po prostu fantastyczne. Jestem niezwykle wdzięczna każdej osobie, która poświęciła swój czas, aby obejrzeć serial i nie mogę się doczekać kontynuowania tej wspaniałej przygody – skomentowała informację o przedłużeniu.

Na nowe odcinki jeszcze trochę poczekamy, ale na osłodę Netflix przygotował wideo, w którym uczniowie Moordale High wychwalają Otisa, swojego seksualnego guru.

"Sex Education" możecie obejrzeć na Netfliksie.

REKLAMA