12 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Wikingowie" (Fot. History)

Teaser 6. sezonu "Wikingów". "Crazy Ex-Girlfriend" z finałowym koncertem. Johnny Flynn zagra Davida Bowiego. A oprócz tego "Timeless", "Opowieść podręcznej" i reklama Hulu, która wykluwa się z jajka.

1. Nie żyje Clive Swift. Brytyjski aktor, znany m.in. jako Ryszard z serialu "Co ludzie powiedzą", zmarł w wieku 82 lat.

2. Teaser 6. sezonu "Wikingów". 6. sezon "Wikingów" będzie już finałowy, ale telewizja History planuje spin-off.

3. "Crazy Ex-Girlfriend" z finałowym koncertem. Zaraz po finale "Crazy Ex-Girlfriend" telewizja CW pokaże koncert "Yes, It’s Really Us Singing: The Crazy Ex-Girlfriend Concert Special!", podczas którego aktorzy wykonają utwory znane z serialu.

4. Johnny Flynn zagra Davida Bowiego. Aktor znany z "Lovesick", "Geniusza" i innych seriali zagra Davida Bowiego w filmie "Stardust".

5. Drea de Matteo w serialu "A Million Little Things". Aktorka znana z "Rodziny Soprano" dostała powracającą rolę pani Nelson, kobiety, która mieszka pod dawnym adresem Barbary Morgan.

6. Netflix ma nowe animowane logo. Jeśli oglądaliście w ten weekend "Russian Doll", to już wiecie: przed produkcjami oryginalnymi Netfliksa pojawiło się nowe logo. Stworzenie go zajęło dwa lata.

7. Twórcy pokazali wyciętą scenę z finału "Timeless". Możecie ją zobaczyć tutaj – uwaga na możliwy spoiler.

8. Klasyczny droid z "Gwiezdnych wojen" w "The Mandalorian"? To właśnie zasugerował Jon Favreau, który wrzucił na Instagram bez żadnego komentarza zdjęcie droida R5-D4.

9. Tyler Alvarez w obsadzie "Veroniki Mars". Aktor znany z "American Vandal" dostał powracającą rolę członka gangu motocyklowego.

10. CBS zamawia piloty, w tym nową wersję "Frankensteina". Nowy "Frankenstein" będzie historią detektywa policji z San Francisco, który zostaje przywrócony do życia, po tym jak zginął podczas pełnienia obowiązków zawodowych. Serial tworzy Jason Tracey ("Elementary", "Burn Notice").

Oprócz tego CBS zamówił jeszcze dwa piloty. "Republic of Sarah" opowiadać będzie o małym miasteczku w New Hampshire, które ogłasza niepodległość, po tym jak w jego granicach znalezione zostają cenne zasoby. Serial tworzy Jeffrey Paul King ("Elementary"). Z kolei "Courthouse" to nowy dramat prawniczy, który pokaże, jak wygląda życie sędziów, prokuratorów i obrońców publicznych w Los Angeles.

11. Hulu pokaże zwiastun "Opowieści podręcznej" podczas Super Bowl. A na razie mamy teaser zwiastuna.

12. Hulu promuje się za pomocą jajka. Kojarzycie jajko, które w miesiąc zdobyło prawie 10 mln obserwujących na Instagramie? Właśnie wykluwa się z niego reklama Hulu. O co chodzi, dowiemy się podczas Super Bowl.

REKLAMA