Kiedy będzie 4. sezon "Fargo"? Data startu produkcji wreszcie została oficjalnie potwierdzona

"Fargo" (Fot. FX)

"Fargo" ma bardzo długą przerwą, ale na szczęście nie zapomniano o 4. sezonie. Oficjalnie potwierdzono datę startu produkcji. Kiedy możemy spodziewać się powrotu serialu?

Dziś na TCA Press Tour swoje seriale prezentuje telewizja FX, a my zaczynamy przegląd od newsa na temat "Fargo". 4. sezon jest zamówiony, a jego produkcja wystartuje zimą 2019/2020. Potwierdził to John Landgraf, prezes FX, który powiedział, że stacja będzie zamawiać kolejne sezony, dopóki Noah Hawley będzie zainteresowany ich tworzeniem.

– Właśnie jesteśmy po prezentacji 4. sezonu "Fargo". Noah już pisze, czytałem pierwszy scenariusz i jestem zachwycony. Nie wiedziałem, czy serial wyjdzie poza 1. sezon, ale dopóki on wpada na fantastyczne pomysły, będziemy tworzyć kolejne sezony w nieskończoność – powiedział Landgraf.

Jak podano już wcześniej, odtwórcą głównej roli będzie Chris Rock, zaś akcja toczyć się będzie w latach 50. w Kansas City, w stanie Missouri. Zapowiedziano poplątaną historię z dwiema rodzinami przestępczymi w roli głównej. Jedna będzie włoska, a druga afroamerykańska, z Chrisem Rockiem jako bossem.

"To historia o imigracji i asymilacji, i rzeczach, które robimy dla pieniędzy. I jak zawsze, to historia o w zasadzie przyzwoitych ludziach, którzy pakują się w coś, co ich przerasta. Wiecie, Fargo" – czytamy w absolutnie cudownym opisie sezonu, który w całości przeczytacie tutaj.

Jeśli nic nie pokrzyżuje Hawleyowi i spółce szyków, 4. sezon "Fargo" zobaczymy w 2020 roku. A na razie czekamy na ogłoszenie nazwisk kolejnych członków obsady.

"Fargo" jest dostępne w serwisie HBO GO.

REKLAMA