12 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Możliwy spin-off "The Walking Dead" o Maggie. Oscary oficjalnie bez gospodarza w tym roku. "The Good Doctor" i "A Million Little Things" z kolejnymi sezonami. A oprócz tego "Lekkie jak piórko", "The Bold Type" i nie tylko.

1. Oscary oficjalnie bez gospodarza w tym roku. Po raz pierwszy od 30 lat oscarowa gala nie będzie mieć gospodarza. Karey Burke, prezes ABC ds. rozrywki, zapewniła w rozmowie z The Hollywood Reporter, że nie odczujemy różnicy. "Mamy zaplanowane bardzo ekscytujące otwarcie" – powiedziała.

2. "Mamuśka" z zamówieniem na dwa kolejne sezony. Sitcom telewizji CBS dostał zamówienie na 7. i 8. sezon.

3. Możliwy spin-off "The Walking Dead" o Maggie. "Mogły być pewne rozmowy na ten temat, ale na razie bardzo wczesne i niejednoznaczne. Zobaczymy, co się wydarzy" – powiedziała Lauren Cohan, pytana podczas TCA Press Tour o spin-off "The Walking Dead" z Maggie w roli głównej. Aktorka pojawiła się w związku ze swoim nowym serialem, "Whiskey Cavalier", i na razie to on będzie mieć pierwszeństwo w jej harmonogramie.

4. "The Good Doctor" i "A Million Little Things" z kolejnymi sezonami. "The Good Doctor" wróci z 3. sezonem, z kolei "A Million Little Things" dostało zamówienie na 2. sezon.

5. "Grown-ish" i "Good Trouble" również z zamówieniem. "Grown-ish" powróci z 3. sezonem, a "Good Trouble" dostało zamówienie na 2. sezon.

6. Premiera "The Village" przesunięta. Nowy serial NBC wystartuje tydzień później niż planowano, czyli 19 marca. Wszystkiemu winne jest przesunięcie prezydenckiego orędzia o stanie państwa, które NBC pokazywało wczoraj wieczorem, rezygnując ze swojej tradycyjnej ramówki.

7. "Lekkie jak piórko" z 2. sezonem. Serial Hulu powróci z dłuższym, bo aż 16-odcinkowym 2. sezonem.

8. "Marvel's Cloak & Dagger" i "The Bold Type" z datami powrotów. 2. sezon "Cloak & Dagger" wystartuje 4 kwietnia, premiera będzie dwuodcinkowa. Z kolei 3. sezon "The Bold Type" będzie mieć premierę 9 kwietnia. Nie wiadomo na razie, kto pokaże oba seriale w Polsce po wycofaniu się Showmaksa.

9. Spin-off "Współczesnej rodziny"? Niewykluczone! Wczoraj podczas TCA Press Tour ogłoszono zamówienie dla 11. sezonu "Współczesnej rodziny", który będzie już finałowy. Twórcy zapowiedzieli mnóstwo ważnych wydarzeń, pojawiła się też kwestia ewentualnej kontynuacji. Szefowa ABC ds. rozrywki nie wyklucza, że powstanie spin-off serialu, jeśli tylko pojawi się dobry pomysł.

10. Petrice Jones w obsadzie "Locke & Key". Aktor znany m.in. z "Step Up: High Water" dostał stałą rolę w nowym serialu Netfliksa. Zagra Scota, chłopaka, który uwielbia horrory i zostanie przyjacielem Kinsey Locke.

11. CBS zamawia kolejny pilot komedii. Serial, który pisze Mike Metz, nosi tytuł "To Whom It May Concern" i opowie o dwudziestokilkuletnim chłopaku, który uważa swoje życie za zbyt banalne. Dlatego postanawia zrealizować razem ze znajomymi listę wyzwań, którą kiedyś sobie napisał.

12. FOX zamawia dwa nowe piloty. Thriller o sztucznej inteligencji "neXT" od twórcy "24: Legacy" Manny'ego Coto i komedia "Adam & Eve", oparta na kanadyjskim formacie, który przeniesie na amerykańskie ekrany scenarzysta Jon Beckerman ("Ed") – takie są nowe zamówienia telewizji FOX.

REKLAMA