Emma Roberts w 9. sezonie "American Horror Story"! A jej chłopaka zagra... medalista olimpijski

"American Horror Story" (Fot. FX)

Ryan Murphy ujawnił pierwsze dwa nazwiska w obsadzie 9. sezonu "American Horror Story". Jedno z nich jest wam dobrze znane, a drugie to nietypowa niespodzianka.

Chociaż do premiery 9. sezonu "American Horror Story" zostało jeszcze wiele czasu, Ryan Murphy już zaczął podsycać nasze zainteresowanie pierwszymi nazwiskami w obsadzie. Jak to zazwyczaj z kolejnymi sezonami horrorowej antologii bywa, możemy spodziewać się przynajmniej jednej znajomej twarzy oraz kogoś zupełnie nowego.

Emma Roberts wróci do "American Horror Story" już po raz piąty. Aktorka zadebiutowała w 3. sezonie ("Coven") w roli Madison Montgomery, którą powtórzyła w ostatniej odsłonie – "Apokalipsie". Poza tym pojawiła się jeszcze w 4. sezonie ("Freak Show") oraz gościnnie w 7. sezonie ("Kult"). O jej roli w nowym sezonie nie wiadomo na razie nic poza tym, że jej bohaterka będzie miała chłopaka, którego zagra Gus Kenworthy.

Jeśli nie kojarzycie tego pana z aktorskich ról, to dlatego, że Kenworthy nie jest aktorem, a sportowcem. Pięć lat temu na olimpiadzie w Soczi zdobył srebrny medal w narciarstwie dowolnym, a amerykańskiej publice dał się poznać jeszcze bliżej, kiedy jako pierwszy reprezentant sportów ekstremalnych ujawnił się jako gej. Wśród ekranowych ról ma na razie jedynie krótkie występy w "The Real O'Neals" oraz "RuPaul's Drag Race".

Informację o pierwszych członkach obsady 9. sezonu "American Horror Story" podał sam Ryan Murphy na Instagramie, który zdjęcie Kenworthy'ego opatrzył podpisem: "Ten moment, kiedy zdajesz sobie sprawę, że masz medal olimpijski ORAZ zagrasz chłopaka Emmy Roberts w 9. sezonie AHS".

Poza informacją o castingu na razie nie wiemy wiele więcej o fabule nowego sezonu. Murphy mówił już, że czarownice z "Coven" jeszcze powrócą, ale prawdopodobnie nie w 9. sezonie. "American Horror Story" dostało już zamówienie na sezon 10, więc być może na powrót znajomych postaci jeszcze trochę poczekamy.

REKLAMA