10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Simpsonowie" (Fot. FOX)

"Simpsonowie" z kolejnymi sezonami. "24 godziny" na razie nie wrócą, ale FOX nie wyklucza tego w przyszłości. "Teoria wielkiego podrywu" zapowiada odcinek pełen gwiazd. A oprócz tego "Scream Queens", "The Conners" i nie tylko.

1. "Simpsonowie" z zamówieniem na dwa kolejne sezony. Najdłużej emitowany serial w historii telewizji dostał zamówienie na sezony 31 i 32. To oznacza, że będzie mieć przynajmniej 713 odcinków.

2. "24 godziny" na razie nie wrócą, ale FOX nie wyklucza tego w przyszłości. FOX tworzył ostatnio dwa projekty osadzone w świecie "24 godzin" – dramat prawniczy i prequel o młodym Jacku Bauerze. Żaden z nich ostatecznie nie zostanie zamówiony. Ale Charlie Collier, szef Fox Entertainment, powiedział podczas TCA Press Tour, że stacja chciałaby w przyszłości powrócić do "24 godzin" w jakiejś formie. Na razie jednak nie ma żadnego konkretnego projektu.

3. "Scream Queens" też na razie nie wraca. Ryan Murphy ostatnio zasugerował, że "Scream Queens" może wrócić w jakiejś formie. "W tym momencie nie ma takich planów, ale bierzemy Ryana Murphy'ego na poważnie, kiedy mówi, że chce coś zbudować" – skomentował prezes Fox Entertainment.

4. Nowe "Beverly Hills, 90210" w telewizji FOX? Charlie Collier powiedział, że nie miałby nic przeciwko temu, żeby to jego stacja pokazała nowe "Beverly Hills, 90210". Na razie serial, który tworzą Tori Spelling i spółka, nie ma stacji.

5. Co dalej z "Zabójczą bronią" i Damonem Wayansem? Twórca serialowej "Zabójczej broni", Matt Miller, powiedział, że ma wielkie plany na finał 3. sezonu i 4. sezon serialu. Ma także nadzieję, że Damon Wayans jednak wróci w nowej serii. Producenci zrobili, co się dało, żeby go zatrzymać, w tym także zmienili jego harmonogram.

6. USA Network zamawia cały sezon "Dare Me". "Dare Me" to serialowa adaptacja książki Megan Abbott, która opowiada o młodzieżowych lękach, zazdrości, lojalności i próbach sił w małym miasteczku w Midweście. Serial piszą i produkują Megan Abbott i Gina Fattore. W obsadzie znajdują się Willa Fitzgerald, Herizen Guardiola i Marlo Kelly. Już wiadomo, że poza USA serial pokaże Netflix.

7. "Teoria wielkiego podrywu" zapowiada odcinek pełen gwiazd. Na ekranie pojawią się m.in. Kevin Smith i William Shatner.

8. "The Conners" bliskie zamówienia na 2. sezon. ABC jeszcze nie zamówiło 2. sezonu "The Conners", ale reprezentująca stację podczas TCA Press Tour Karey Burke potwierdziła, że serial wróci. Na razie dogrywane są kontrakty.

9. Adwin Brown w 2. sezonie serialu "Ty". Aktor znany z "Heathers" dostał powracającą rolę w serialu Netfliksa. Zagra menedżera w sklepie, gdzie pracuje nowa obsesja Joego, grana przez Victorię Pedretti.

10. CBS zamawia dwa piloty komedii. Zamówienie dostały seriale "The Emperor of Malibu" Kevina Kwana ("Crazy Rich Asians") i "The Unicorn", który tworzą Bill Martin i Mike Schiff ("Fam"). Ten pierwszy opowie o synu chińskiego miliardera, który zaręcza się z Amerykanką. Ten drugi to z kolei historia wdowca, który jest gotów zacząć na nowo życie. Orientuje się jednak, że nie jest przygotowany ani do tego, by samotnie wychowywać córki, ani do powrotu do świata randek – gdzie, jak się okazuje, nagle stał się gorącym towarem.

REKLAMA