Chris Pratt powraca jako Andy Dwyer z "Parks and Rec". Piosenka z filmu "LEGO: Przygoda" w stylu Mouse Rat

"Parks and Recreation" (Fot. NBC)

0

Czasy kiedy Chrisa Pratta znali tylko fani "Parks and Recreation", już nie wrócą. Ale wróciło jedno z jego fantastycznych wcieleń – frontman zespołu Mouse Rat!

"Everything Is Awesome" to twierdzenie, pod którym Chris Pratt mógłby się podpisać, przynajmniej jeśli chodzi o życie zawodowe. Aktor, który dziesięć lat temu dał się poznać telewidzom jako Andy Dwyer z "Parks and Recreation", teraz gra w najbardziej kasowych filmach. "LEGO Przygoda 2" to kolejny z nich.

Promując drugą część popularnej kreskówki, Pratt pojawił się w programie "The Graham Norton Show" i wykonał piosenkę "Everything Is Awesome". Tyle że zrobił to głosem Andy'ego, lidera zespołu Mouse Rat, wcześniej znanego m.in. pod takimi nazwami, jak Department of Homeland Obscurity, Nothing Rhymes with Orange, Everything Rhymes with Orange, Puppy Pendulum, Possum Pendulum, Penis Pendulum, Handrail Suicide i Just the Tip.

Krótki fragment utworu, zamruczany głosem Andy'ego, wystarczył, żeby zatęsknić za ekscentryczną ekipą "Parków" – która być może kiedyś do nas wróci.

"Parks and Recreation" jest dostępne na Amazon Prime Video.