Kiedy wracają "Wielkie kłamstewka"? Data premiery i nowe zdjęcie z 2. sezonu serialu HBO

"Wielkie kłamstewka" (Fot. HBO)

0

Nie możecie się doczekać powrotu do Monterey? HBO podało datę premiery 2. sezonu "Wielkich kłamstewek". W obsadzie m.in. Meryl Streep w kluczowej roli!

HBO właśnie znalazło dla nas serialową obsesję na tegoroczne wakacje. Składający się z siedmiu odcinków 2. sezon "Wielkich kłamstewek" zadebiutuje w czerwcu, więc nie będziemy musieli już długo czekać, aby dowiedzieć się dlaczego Reese Witherspoon rzuca lodami w Meryl Streep.

Fantastyczna obsada w składzie Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Laura Dern, Zoë Kravitz i Shailene Woodley powróci w całości w nowych odcinkach. Przy okazji ujawnienia daty premiery HBO zaprezentowało pierwsze zdjęcie z całą piątką bohaterek. W 2. sezonie Celeste, Madeline, Renata, Bonnie i Jane będą wspólnie musiały zmierzyć się z konsekwencjami dramatycznego finału 1. serii.

HBO postanowiło dokonać niemożliwego i uczynić obsadę 2. sezonu "Wielkich kłamstewek" jeszcze lepszą, kiedy do grania matki Perry'ego (Alexander Skarsgård) zatrudniło Meryl Streep. Wśród nowych twarzy w kolejnej serii zobaczymy dodatkowo m.in. Denisa O'Hare ("American Horror Story"), Martina Donovana ("Boss"), Douglasa Smitha ("The Alienist"), Crystal Fox ("The Haves and the Have Nots") oraz Poornę Jagannathan ("Gypsy").

1. sezon "Wielkich kłamstewek" możecie oglądać w HBO GO.

  • Gia

    super <33