Julianna Margulies mogła pojawić się w 3. sezonie "The Good Fight". Czy jeszcze zobaczymy Alicię Florrick?

"The Good Wife" (Fot. CBS)

Julianna Margulies ujawniła, że rozmawiała z twórcami "The Good Fight" o gościnnym występie w serialu. Czy jest jeszcze szansa, że zobaczymy na ekranie główną bohaterkę "The Good Wife"?

Mogłoby się wydawać, że drogi Diane Lockhart (Christine Baranski) i Alicii Florick (Julianna Margulies) rozeszły się bezpowrotnie po finale "The Good Wife" i pamiętnym spoliczkowaniu. Margulies zdradziła jednak, że rozmawiała z twórcami "The Good Fight", Robertem i Michelle King, o powrocie do roli na jeden odcinek w nowym sezonie spin-offu. Niestety, pomysł szybko przepadł.

– Rozmawiałam ostatnio z Kingami, ponieważ mieli naprawdę świetny pomysł. Odpowiedziałam im, że jestem bardzo chętna to zrobić. Ale ostatecznie do niczego nie doszło – ujawniła aktorka.

O powrocie Alicii do świata wykreowanego przez Roberta i Michelle King mówiło się już wcześniej. Tym razem twórcy mieli już pomysł, w jaki sposób postać Julianny Margulies mogłaby pojawić się w "The Good Fight", ale okazał się zbyt oddalony od głównych wątków w serialu.

– Myśleliśmy o stworzeniu odcinka, w którym Alicia i Diane mogłyby się ze sobą zmierzyć. Ale na tym kończyłaby się ta historia. Czuliśmy, że byłoby to jedynie coś dopowiedzianego na marginesie – powiedział Robert King.

Niestety, aktorka zapytana o to, czy pojawi się jeszcze w "The Good Fight" przy innej okazji, rozwiała nadzieję na przyszłe występy:

– Nie wydaje mi się. Myślę, że tym razem już ostatecznie zrezygnowałam z takiego pomysłu. A naprawdę chciałam wystąpić.

Alicii Florrick już więc raczej nie zobaczymy, ale możemy za to oglądać, jak Julianna Margulies walczy z Ebolą. Jej nowy serial "The Hot Zone" startuje w maju w National Geographic.

"The Good Fight" dostępne jest w HBO GO i Amazon Prime Video. "The Good Wife" możecie obejrzeć na Netfliksie i Amazon Prime Video.

REKLAMA