Wyciekł fragment scenariusza "Wiedźmina"! Teraz fani próbują rozszyfrować, co na nim widać

"Wiedźmin 3: Dziki Gon"

0

Na Reddicie szukają wielbicieli "Wiedźmina" z dobrym wzrokiem. Do sieci trafiła jedna strona scenariusza serialu Netfliksa, ale niełatwo z niej cokolwiek odczytać.

Co robić, kiedy Netflix trzyma wszelkie informacje o swoim "Wiedźminie" w tajemnicy, a oczekiwanie na serialową adaptację wydaje się ciągnąć w nieskończoność? Dla fanów serii opartej na powieściach Andrzeja Sapkowskiego, odpowiedzią zdaje się być: znaleźć słabej jakości jedną stronę scenariusza i połączyć siły na Reddicie, aby odkodować, co dokładnie widać na zdjęciu.

Many words from the script has been figured out, please help us to find the rest! from r/netflixwitcher

Użytkownik Shikate zdołał rozszyfrować już część tekstu, w której jednak nadal znajdują się liczne luki. Tak to wygląda w tym momencie:

You're a hundred ___ sight, are ___ but if a ___ that ___ thing when happens is ___
___ around, eyeing the ___ with uncertainty.
Aye, it sells ___
___ Day, ___
You're saying they believe that there's no such thing as death?
Not entirely, child. You don't sell a ___ thing as you ___ of she sold. For ___ the ___ of life or death are ___ in gold are merely ways of reading between lines.
___ NIGHT
___ with ___ the pack of ___ to the city.
In the foreground could lie ___ he stands and ___ he is supply, his curiosity rising. He turns back to his mother, ___

Ze zdań odkodowanych przez Shikate tylko jedno da się odczytać w całości: "Czyli mówisz, że nie wierzysz, że istnieje coś takiego jak śmierć?" Nie wiadomo jednak, kto wypowiada ten dialog ani przy jakiej okazji. Scenariusz oferuje więc jeszcze dużo tajemnic dla tych, którzy chcą pobawić się w zgadywanie w oczekiwaniu na oficjalne informacje od Netfliksa.

Dotychczas dowiedzieliśmy się jedynie, że tytułową postać w "Wiedźminie" zagra Henry Cavill i poznaliśmy resztę obsady. Niedawno reżyserka serialu pokazała także piękne lokalizacje na Wyspach Kanaryjskich, gdzie mogą powstawać zdjęcia do serialu. Na dokładną datę premiery składającego się z ośmiu odcinków 1. sezonu trzeba jednak jeszcze trochę poczekać.

"Wiedźmin" pojawi się w 2019 roku w serwisie Netflix.