8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Friends From College" (Fot. Netflix)

Koniec "Friends From College" po dwóch sezonach. Bohaterowie "Stranger Things" na nowej grafice promocyjnej. Zapowiedź pełnego gwiazd odcinka "Teorii wielkiego podrywu". A oprócz tego "Amerykańscy bogowie", "Punisher" i nie tylko.

1. Koniec "Friends From College" po dwóch sezonach. Jak poinformował Nicholas Stoller, jeden z twórców "Friends From College", nie będzie 3. sezonu serialu. Informację potwierdził Netflix.

2. Aktorzy z "Punishera" dowiedzieli się z social mediów o końcu serialu. Wczoraj Netflix skasował zarówno "Punishera", jak i "Jessicę Jones". Niektórzy aktorzy, jak Royce Johnson, dowiedzieli się o wszystkim z social mediów.

3. Znamy showrunnera serialu o Lokim. Produkcję nowego serialu Marvela z Tomem Hiddlestonem w roli głównej poprowadzi Michael Waldron, scenarzysta "Ricka i Morty'ego".

4. Zapowiedź pełnego gwiazd odcinka "Teorii wielkiego podrywu". Odcinek, w którym pojawi się m.in. William Shatner, jest zatytułowany "The D & D Vortex". CBS pokaże go w najbliższy czwartek.

5. Neil Gaiman nie chce już być showrunnerem. Pisarz poinformował, że po 2. sezonie "Amerykańskich bogów" i "Dobrym omenie" nie będzie już prowadzić produkcji seriali.

6. J.J. Abrams i scenarzysta "The Other Two" tworzą komedię dla HBO. Nowy serial, który tworzą razem J.J. Abrams i Chris Kelly, nosi tytuł "They Both Die at the End" i jest oparty na książce Adama Silvery. Zobaczymy w nim świat z niedalekiej przyszłości, w którym każdy otrzymuje telefon z informacją, że to jego ostatni dzień na Ziemi.

7. Bohaterowie "Stranger Things" na grafice promocyjnej. Jedenastka wygląda inaczej niż do tej pory, natomiast reszta ekipy nie zmieniła się nic a nic.

8. Plakaty z bohaterami "Amerykańskich bogów". Całą serię znajdziecie tutaj.

american_gods_ver25_xlg

REKLAMA