8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Friends From College" (Fot. Netflix)

0

Koniec "Friends From College" po dwóch sezonach. Bohaterowie "Stranger Things" na nowej grafice promocyjnej. Zapowiedź pełnego gwiazd odcinka "Teorii wielkiego podrywu". A oprócz tego "Amerykańscy bogowie", "Punisher" i nie tylko.

1. Koniec "Friends From College" po dwóch sezonach. Jak poinformował Nicholas Stoller, jeden z twórców "Friends From College", nie będzie 3. sezonu serialu. Informację potwierdził Netflix.

2. Aktorzy z "Punishera" dowiedzieli się z social mediów o końcu serialu. Wczoraj Netflix skasował zarówno "Punishera", jak i "Jessicę Jones". Niektórzy aktorzy, jak Royce Johnson, dowiedzieli się o wszystkim z social mediów.

3. Znamy showrunnera serialu o Lokim. Produkcję nowego serialu Marvela z Tomem Hiddlestonem w roli głównej poprowadzi Michael Waldron, scenarzysta "Ricka i Morty'ego".

4. Zapowiedź pełnego gwiazd odcinka "Teorii wielkiego podrywu". Odcinek, w którym pojawi się m.in. William Shatner, jest zatytułowany "The D & D Vortex". CBS pokaże go w najbliższy czwartek.

5. Neil Gaiman nie chce już być showrunnerem. Pisarz poinformował, że po 2. sezonie "Amerykańskich bogów" i "Dobrym omenie" nie będzie już prowadzić produkcji seriali.

6. J.J. Abrams i scenarzysta "The Other Two" tworzą komedię dla HBO. Nowy serial, który tworzą razem J.J. Abrams i Chris Kelly, nosi tytuł "They Both Die at the End" i jest oparty na książce Adama Silvery. Zobaczymy w nim świat z niedalekiej przyszłości, w którym każdy otrzymuje telefon z informacją, że to jego ostatni dzień na Ziemi.

7. Bohaterowie "Stranger Things" na grafice promocyjnej. Jedenastka wygląda inaczej niż do tej pory, natomiast reszta ekipy nie zmieniła się nic a nic.

8. Plakaty z bohaterami "Amerykańskich bogów". Całą serię znajdziecie tutaj.

american_gods_ver25_xlg