Krysten Ritter żegna się z "Jessicą Jones" – zobaczcie zdjęcie zza kulis finału serialu

"Jessica Jones" (Fot. Netflix)

Netflix skasował "Jessicę Jones", ale przed nami jeszcze finałowy sezon. Zobaczcie zdjęcie zza kulis ostatniego odcinka i sympatyczne pożegnanie Krysten Ritter z fanami.

Wydaje się, że od momentu skasowania "Iron Fista", "Luke'a Cage'a" i "Daredevila", widzowie nastawiali się na nieuniknione – taki sam los mogli podzielić "Jessica Jones" i "The Punisher". Wczoraj ich obawy stały się faktem dokonanym, a do anulowanych produkcji dołączyła reszta seriali Marvela dostępnych na Netfliksie.

Krysten Ritter postanowiła pożegnać się z widzami za pośrednictwem swojego Instagrama. Zaczęła od wspomnień, że jeszcze kilka tygodni temu czytała scenariusz finału 3. sezonu "Jessiki Jones", a później przeszła do podziękowań.

– Kocham tych ludzi jak stąd na księżyc i z powrotem. Granie Jessiki i praca ze wspaniałą obsadą i najlepszą ekipą w branży przez te ostatnie 5 lat były niczym marzenie. Jestem wdzięczna za każdą sekundę. Mieliśmy najlepszych fanów. Jesteście dla mnie całym światem i niezmiernie was doceniam. Finałowy sezon "Jessiki Jones" pojawi się w tym roku i jestem dumna z tego, jak zakończyliśmy tę podróż. Nie mogę doczekać się, aż to zobaczycie! Czekajcie na kolejne wieści – napisała aktorka.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Taken a few weeks back at the table read for our SERIES FINALE. I love these people to the moon and back. It has been a dream to play Jessica alongside my amazing cast and the best crew in the business for these past 5 years. I am so grateful for every second of it. We have THE BEST fans. You guys mean the world to me and I appreciate you beyond words. The final season of #JessicaJones is coming later this year and I am proud of how we complete JJ’s journey. I can’t wait for you all to see it. Stay tuned and more to come. (Also my creator/ showrunner/ partner/ bff @melissa.rosenberg is totally wearing a #krystenknitter original ☺️☺️) @rachaelmaytaylor @ekadarville @carrieannemoss @netflix @marvelsjessicajones @marvel

Post udostępniony przez Krysten Ritter (@therealkrystenritter)

Czy pożegnanie z panną Jones i jej kolegami superbohaterami jest ostateczne? Na odpowiedź musimy poczekać dwa lata, bo przez tyle czasu Netflix zabrania bohaterom marvelowskich seriali pojawiania się na innych platformach. Ale jeśli kiedyś wrócą, to najbardziej prawdopodobnymi serwisami, które mogą ich przygarnąć, są Hulu i Disney+. Ostatnio Craig Erich powiedział, że dopuszcza możliwość, by anulowane produkcje były kontynuowane przez Hulu.

A co na to Marvel?

– Nasi partnerzy zdecydowali, że nie chcą dłużej opowiadać historii o tych wspaniałych postaciach, ale wiecie, że Marvela stać na więcej. Tak, jak powiedział ojciec Matthew Murdocka: "Mężczyznę poznaje się nie po tym, jak trafił na matę, ale po tym, jak się z niej podnosi" - powiedział Jeph Loeb z Marvel TV.

Z "Jessicą Jones" pożegnał się także Will Traval znany z roli Willa Simpsona oraz twórca komiksu o superbohaterce, Brian Michael Bendis.

3. sezon "Jessiki Jones" pojawi się w tym roku na Netfliksie.

REKLAMA