Premiera finałowej serii "Gry o tron" bez kluczowej postaci? Kogo ma zabraknąć w 1. odcinku 8. sezonu?

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Co wydarzy się w pierwszym odcinku finałowego sezonu "Gry o tron"? W przypadku tego serialu niczego nie można być pewnym, ale możliwe, że HBO podsunęło fanom pewien trop.

HBO dołożyło dosłownie wszelkich starań, by do sieci nie dostał się żaden pełnoprawny spoiler z 8. sezonu "Gry o tron". Jednak mała wskazówka mogła pojawić się nie gdzie indziej, jak na oficjalnej stronie wspomnianej sieci telewizyjnej.

"Gra o tron" – obsada 1. odcinka 8. sezonu

Właśnie tam kilka dni temu fani wypatrzyli wpis odnoszący się do pierwszego odcinka finałowego sezonu serialu. Dowiadujemy się, że będzie on trwał 60 minut i pojawią się w nim prawie wszystkie najważniejsze osoby, czyli Peter Dinklage (Tyrion), Emilia Clarke (Daenerys), Nikolaj Coster-Waldau (Jaime), Kit Harington (Jon Snow), Liam Cunningham (Ser Davos), Sophie Turner (Sansa Stark), Maisie Williams (Arya Stark) itd.

W obsadzie podani zostali nawet Tobias Menzies jako Edmure Tully czy Lino Facioli w roli Robina Arryna, czyli postacie, których nie widzieliśmy od 6. sezonu. Możemy także liczyć na sceny z Kristoferem Hivju (Tormund Giantsbane) i Richardem Dormerem (Beric Dondarrion).

gra_o_tron

Kogo zatem zabrakło? Vladimíra Furdíka w roli Nocnego Króla! Możliwe zatem, że pierwszy odcinek nie będzie bezpośrednią kontynuacją wydarzeń z finału 7. sezonu, w którym to Biali Wędrowcy zniszczyli mur i rozpoczęli atak na Siedem Królestw.

Wiadomo, że wielka bitwa, której nakręcenie zajęło aż 55 dni, zostanie pokazana w 3. odcinku finałowego sezonu "Gry o tron". Tak zapowiedział sam odtwórca roli przywódcy Innych, Vladimír Furdík.

8. sezon "Gry o tron" startuje 15 kwietnia w HBO.