Kto wróci w 2. sezonie "Altered Carbon"? Kto dołączy do obsady? Pierwsze informacje o nowych postaciach

"Altered Carbon" (Fot. Netflix)

0

"Altered Carbon" wróci z kilkoma znajomymi twarzami w obsadzie. Zobaczcie, kto pojawi się w 2. sezonie serialu science fiction Netfliksa.

W świecie "Altered Carbon" śmierć bohaterów nie jest przeszkodą, by zobaczyć ich z powrotem na ekranie. Wspomnienia i świadomość każdego człowieka można oddzielić od ciała, zapisać, a potem wrzucić do kolejnej "powłoki". Nie jest więc bardzo zaskakujące, że główny bohater "Altered Carbon" Takeshi Kovacs pojawi się w 2. sezonie serialu, ale już nie z twarzą Joela Kinnamana, tylko Anthony'ego Mackiego.

"Altered Carbon" – kto wróci w 2. sezonie?

Nie tylko Kovacs powróci w kontynuacji netfliksowego hitu science fiction. Platforma ujawniła dzisiaj obsadę 2. sezonu serialu i już wiemy, że zobaczymy co najmniej dwie znajome twarze. Renée Elise Goldsberry wróci jako Quellcrist Falconer, która w 1. serii pojawiała się jedynie w retrospekcjach Kovacsa. Jak podaje Netflix, w nowych odcinkach Quell napędzana jest "pragnieniem ponownego osiągnięcia równowagi między życiem a śmiercią".

W 2. sezonie raz jeszcze pojawi się także holograficzny Poe (Chris Conner), czyli sztuczna inteligencję, która przybiera postać Edgara Allana Poe. W nowych odcinkach dalej będzie próbował zrozumieć, co dokładnie oznacza "bycie człowiekiem".

"Altered Carbon" – kim są nowe postacie?

Netflix zdradził też pierwsze informacje na temat nowych bohaterów w serialu. Simone Missick ("Luke Cage") zagra Trepp, która za odpowiednią cenę jest w stanie znaleźć każdego człowieka, nawet jeśli ukrywałby się w najbardziej odległych koloniach. Poe zyska kompana w postaci Dig 301 (Dina Shihabi, "Tom Clancy's Jack Ryan"), czyli bezrobotną sztuczną inteligencję, którą zaprogramowano tak, aby pomagała ludziom w odkryciach archeologicznych.

Torben Liebrecht ("Ostateczna operacja") wcieli się w postać pułkownika Ivana Carrerrę, szefa Sił Specjalnych Protekoratu, próbujących złapać Kovacsa. Bogatą historię z głównym bohaterem ma mieć także Tanaseda Hideki, czyli wielowiekowy szef Yakuzy, którego zagra James Saito ("The Deuce). Zobaczcie obsadę 2. sezonu "Altered Carbon" w promocyjnym klipie od Netfliksa.

Jak zapowiada wideo, 2. sezon "Altered Carbon" jest już w fazie produkcji. Nowa seria ma składać się z ośmiu odcinków. Na razie nie znamy daty premiery.

"Altered Carbon" możecie obejrzeć na Netfliksie.