Dziewczyny z "Teorii wielkiego podrywu" niczym Aniołki Charliego. Zobaczcie foto zza kulis odcinka z gwiazdami

"Teoria wielkiego podrywu" (Fot. CBS)

0

Ekipie z "Teorii wielkiego podrywu" zostało już mało czasu na dzielenie się z fanami zdjęciami z planu, więc wykorzystują go jak najlepiej. Efekt? Dziewczyny z serialu jak Aniołki Charliego.

Jednym z powodów, dla których widzowie kochają "Teorię wielkiego podrywu", są gościnne występy gwiazd. Właśnie tego elementu nie mogło zabraknąć w finałowym sezonie serialu.

"Teoria wielkiego podrywu" – odcinek pełen gwiazd

W najnowszym odcinku zatytułowanym "The D&D Vortex" na ekranie po raz kolejny pojawił się Wil Wheaton. Dołączyli do niego William Shatner, Joe Manganiello, Kareem Abdul-Jabbar i Kevin Smith. Panowie wystąpili w rolach samych siebie i zagrali razem w Dungeons and Dragons. A Leonard (Johnny Galecki) i reszta serialowej ekipy bardzo, ale to bardzo chciała zagrać razem z nimi.

Kaley Cuoco wykorzystała okazję, by pochwalić się zdjęciem z planu serialu. Widzimy na nim ją, Mayim Bialik, Melissę Rauch oraz Wila Wheatona. Panie ustawiły się wokół Wila niczym Aniołki Charliego i właśnie do tego serialu nawiązuje podpis.

Finałowy odcinek "Teorii wielkiego podrywu" zobaczymy w maju. Tymczasem ekipa powoli żegna się ze sobą, widzami oraz publiką towarzyszącą im w studiu nagraniowym. Odcinek pełen gwiazd nie był jedyną z niespodzianek, ostatnio aktorzy zaskoczyli zebranych na nagraniu gości flash mobem.

"Teoria wielkiego podrywu" jest dostępna w HBO GO

REKLAMA