"Dynastia" bez swojej głównej intrygantki? Szykuje się kolejne odejście z serialu

"Dynastia" (Fot. CW)

Żony Blake'a Carringtona w nowej "Dynastii" nie mają lekko. Cristal została wymieniona na nowszy model, a teraz okazuje się, że Alexis też nie jest wieczna.

Wymiana jednej Cristal na drugą, odprawienie Stevena (aktor był tak samo zaskoczony jak my), a teraz jeszcze odejście Nicollette Sheridan, serialowej Alexis. Tak wygląda krajobraz w 2. sezonie nowej "Dynastii".

Nowa "Dynastia" bez Alexis?

Jak donosi Deadline, Sheridan po raz ostatni pojawi się jako Alexis w marcu. Istnieje możliwość, że rola byłej żony Blake'a i naczelnej intrygantki w serialu zostanie obsadzona ponownie, ale na razie w telewizji CW nie są pewni, czy chcą to zrobić.

– Nicollette Sheridan opuści "Dynastię", żeby skupić się na pewnych osobistych, rodzinnych zobowiązaniach. Była cennym nabytkiem dla serialu i życzymy jej sukcesów w przyszłości – czytamy w oficjalnym oświadczeniu CBS Television Studios i CW.

Nicollette Sheridan pojawiła się w remake'u "Dynastii" w połowie 1. sezonu i od razu narobiła zamieszania, dokładnie tak jak jej kultowa poprzedniczka, grana przez Joan Collins. Dla aktorki to była pierwsza rola od 2009 roku, kiedy to opuściła z hukiem "Gotowe na wszystko".

Pomimo słabej oglądalności w USA, "Dynastia", dostała zamówienie na 3. sezon. Czy zobaczymy w nim Alexis w nowej wersji? O tym przekonamy się jesienią.

Aktualizacja: W oświadczeniu przekazanym serwisowi TVLine Nicollette Sheridan wyjaśniła, że odchodzi z serialu, ponieważ jej matka jest śmiertelnie chora i chciałaby z nią spędzać więcej czasu. Podziękowała szefom telewizji CW i studia CBS za wyrozumiałość i życzyła "Dynastii" dalszych sukcesów, a swojej ewentualnej następczyni, żeby została dobrze przyjęta przez fanów.

"Dynastia" jest dostępna na Netfliksie

REKLAMA