17 serialowych nowości, które pojawią się w marcu

"The Act" (Fot. Hulu)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

W marcu zadebiutuje aż 17 nowych produkcji, w tym "The Act", "Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki", "After Life", "Miłość, śmierć i roboty" czy dokument "Leaving Neverland". Przedstawiamy serialowe premiery miesiąca.

The Widow – 1 marca na Amazon Prime Video

8-odcinkowy thriller, który powstał we współpracy Amazona z brytyjską telewizją ITV, już jest dostępny w serwisie Prime Video. Zobaczycie w nim Kate Beckinsale w roli Georgii Wells, kobiety, która po tragicznej śmierci męża zerwała wszelkie związki ze swoim poprzednim życiem i już nie jest tą osobą co kiedyś.

Kiedy niespodziewanie widzi swojego "zmarłego" męża w wiadomościach w telewizji, decyduje się stawić czoła przeszłości. I tak ląduje nie tylko w samym środku tajemnic, ale także Afryki, gdzie na każdym kroku czekają ją zaskoczenia i niebezpieczeństwa.

W obsadzie "The Widow" znajduje się także Charles Dance z "Gry o tron". Serial napisali Harry i Jack Williamsowie, twórcy "The Missing", producentką jest Eliza Mellor ("Liar"), a reżyserami Sam Donovan ("Liar") i Olly Blackburn ("Glue").

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
REKLAMA