17 serialowych nowości, które pojawią się w marcu

"The Act" (Fot. Hulu)

0
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

MotherFatherSon – 6 marca w UK na BBC

Nowy serial BBC wrzuci widzów w środek świata mediów i polityki. Richard Gere gra amerykańskiego biznesmena, Maxa, mającego pod kontrolą brytyjskie i światowe media. Helen McCrory ("Peaky Blinders") zobaczymy w roli brytyjskiej dziedziczki i byłej żony Maxa, Kathryn, a Billy Howle ("Na plaży Chesil") pojawi się jako ich syn Caden, któremu pisane jest pójść w ślady ojca. Kiedy jednak wychodzące na jaw rodzinne sekrety i autodestrukcyjne działania Cadena zaczynają zagrażać rodzinnemu biznesowi, ich imperium staje w obliczu kryzysu.

Dla scenarzysty Toma Roba Smitha "MotherFatherSon" to kolejny po "London Spy" serial dla BBC Two i zarazem powrót do rodzinnego miasta po zeszłorocznym "American Crime Story: Zabójstwo Versace". Podobnie jak z poprzednimi projektami, Smith samodzielnie napisał scenariusz do całego sezonu. Reżyserem wszystkich ośmiu odcinków jest James Kent.

W obsadzie znajdują się także Ciarán Hinds ("Terror"), Sarah Lancashire ("Happy Valley"), Elena Anaya ("Wonder Woman"), Danny Sapani ("Harlots"), Sinéad Cusack ("Marcella"), Paul Ready ("Bodyguard"), Pippa Bennett-Warner ("Harlots") oraz Joseph Mawle ("Gra o tron").

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13