"Chirurdzy" pobili w tym tygodniu rekord! Shonda Rhimes ma dla was prezent – zdjęcia zza kulis pilota

"Chirurdzy" (Fot. ABC)

W marcu minie 14 lat, od kiedy świat po raz pierwszy poznał młodych doktorów z Seattle Grace. "Chirurdzy" właśnie pobili rekord najdłuższego serialu medycznego w historii.

Kiedy stacja ABC pokazała w czwartek 332. odcinek "Chirurgów", serial oficjalnie przeszedł do historii telewizji. Produkcja Shondy Rhimes obecna w ramówce nieprzerwanie od 2005 roku stała się najdłuższym serialem medycznym w historii, pobijając tym samym rekord "Ostrego dyżuru". Z tej okazji twórczyni serialu na stronie Shondalandu podzieliła się prywatnymi zdjęciami z planu pilotowego odcinka.

Chirurdzy – zdjęcia zza kulis

Na ponad dwudziestu zdjęciach, które zaprezentowała Shonda Rhimes, aktorzy po raz pierwszy próbują swoich sił jako ekranowi lekarze, a w przerwach między ujęciami poznają kolegów i koleżanki z pracy, z którymi przyjdzie im pracować przez parę następnych lat. Na zdjęciach są aktorzy, którzy już opuścili obsadę serialu, jak Sandra Oh, Patrick Dempsey, Katherine Heigl, T.R. Knight i Isaiah Washington.

Ale nie zabrakło też zdjęć z nadal grającymi w "Chirurgach" Jamesem Pickensem, Jr. oraz Ellen Pompeo, która na jednym z nich "przygotowuje się do swojej pierwszej operacji" jak opisuje to Rhimes. Zobaczcie, jak 15 lat temu prezentowała się obsada serialu znanego wtedy jako "The Untitled Shonda Rhimes Project":

chirurdzy sezon 15 rekord

chirurdzy sezon 15 rekord

chirurdzy sezon 15 rekord

chirurdzy sezon 15 rekord

Chirurdzy sezon 15

chirurdzy sezon 15 rekord

chirurdzy sezon 15 rekord

Chirurdzy – 15 sezonów i jeszcze więcej

14 lat po premierze, niezliczonych romansach, pamiętnych pacjentach i (lekko licząc) wielu śmierciach głównych bohaterów, "Chirurdzy" nadal są jednym z największych hitów ABC i nie zanosi się na to, aby serial miał wkrótce żegnać się z widzami.

Podczas gdy w 2009 roku 15. sezon "Ostrego dyżuru" był reklamowany jako ostatni, perspektywa 16. serii "Chirurgów" w 2019 roku wydaje się praktycznie pewna. A jako że odtwórczyni głównej roli nie ma nic przeciwko występowaniu dalej, "Chirurdzy" jeszcze jakiś czas z nami będą.

Nowe odcinki Chirurgów na FOX w środy o 22:00

REKLAMA