"Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki" mordują od pierwszej minuty. Zobaczcie początek nowego serialu

"Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki" (Fot. Freeform)

0

"Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki" zadebiutują już w tym miesiącu! Stacja Freeform właśnie zaprezentowała pierwszą minutę pilotowego odcinka, a w niej oczywiście zabójstwo.

"Witamy na Uniwersytecie Beacon Heights, gdzie doskonałość nie jest opcją, ale wymogiem" – zapowiada Ava (Sofia Carson) w pierwszej minucie spin-offu "Słodkich kłamstewek". I jak pokazuje krótki klip, serial nie czeka długo, aby w uniwersyteckim miasteczku pojawił się trup. W końcu jak mówi Ava: "Rozwijamy się pod największą presją i sięgamy po perfekcję. Ale nikt nie jest doskonały, a napięcie może sięgnąć granic wytrzymałości. A wtedy ktoś może pęknąć... i zabić".

Klip z pilotowego odcinka spin-offu zatytułowanego "Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki" daje też pierwsze spojrzenie na nowych bohaterów serialu, w tym na marzącą o politycznej karierze Caitlin (Sydney Park) oraz wiolonczelistę Dylana (Eli Brown), którego cover "Poker Face" Lady Gagi dodaje otwierającym scenom jeszcze większego napięcia. I już po pierwszej minucie chce się zadać pytanie - jakie sekrety skrywają ci "perfekcjoniści"?

Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki – kto wróci w spin-offie?

Obok Avy, Dylana i Caitlin w "Perfekcjonistkach" ponownie zobaczymy Alison (Sasha Pieterse) i Monę (Janel Parrish), które mieszkają teraz w miasteczku Beacon Heights. Poza nimi serial stworzony przez I. Marlene King ma przedstawić całkowicie nowych bohaterów, nową historię i oczywiście nowe kłamstewka.

Pierwsza minuta serialu zapowiada, że "Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki" nie powinny jednak zawieść fanów oryginalnej produkcji. A jeśli nadal nie jesteście co do tego przekonani, to koniecznie obejrzyjcie czołówkę nowego serialu z odświeżoną wersją "Secret" znanego ze "Słodkich kłamstewek".

Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki – premiera 21 marca na HBO GO