Obsada "The Umbrella Academy" o wymarzonym soundtracku. Kogo najchętniej usłyszeliby w 2. sezonie?

"The Umbrella Academy" (Fot. Netflix)

0

Podobał wam się soundtrack "The Umbrella Academy"? Obsada ma już pomysły, jakie piosenki najlepiej byłoby usłyszeć w 2. sezonie netfliksowego serialu.

Jeśli serial oparty jest na komiksie lidera rockowego zespołu, a jedną z głównych postaci gra w nim nagrodzona dziewięcioma Grammy piosenkarka, to można oczekiwać dobrego soundtracku. Pod tym względem "The Umbrella Academy" ekranizujące powieść graficzną Gerarda Waya, frontmana My Chemical Romance, zdecydowanie dopisało.

Na serialowym soundtracku znalazło się miejsce na wszystko od klasyki z repertuaru Queen i The Doors, przez przeboje z lat 80., aż po folk rockowych artystów, takich jak Big Thief. Do tego sam Gerard Way nagrał na potrzeby 1. sezonu covery "Hazy Shade of Winter" The Bangles i "Happy Together" The Turtles.

The Umbrella Academy – piosenki na 2. sezon

Chociaż "The Umbrella Academy" nie dostało jeszcze zamówienia na 2. sezon, w rozmowie z SyFy Wire członkowie obsady opowiedzieli już, jakie utwory najchętniej usłyszeliby w kolejnych odsłonach serialu. Tom Hopper, grający Luthera, przyznał, że choć mieli już w serialu jeden utwór Queen, chętnie usłyszałby jeszcze jakiś przebój zespołu. Ale dodał też, że uwielbia Kasabian i sądzi, że piosenki grupy pochodzącej z jego rodzinnego miasta idealnie nadawałyby się do "The Umbrella Academy".

Emmy Raver-Lampman (Allison) powiedziała, że Prince po prostu musi się pojawić w serialu, a do tego zaproponowała Michaela Jacksona oraz Simon and Garfunkel. Robert Sheehan, czyli Klaus, miał za to jeden konkretny wybór: "Careless Whisper" George'a Michaela. Cameron Britton (Hazel) zaproponował coś folkowego z lat 60. albo 70., jak np. "So Far Away" Carole King. A dla Davida Castañedy (Diego) oczywisty wybór to "O.P.P." rapowej grupy Naughty By Nature".

Netflix na razie milczy w sprawie przedłużenia serialu na kolejny sezon, ale twórcy i tak już myślą o następnych odsłonach. Oczekiwanie na decyzję Netfliksa z pewnością może umilić soundtrack z 1. sezonu:

The Umbrella Academy jest dostępne na Netfliksie