"Dobry omen" nadciąga. Nowy zwiastun zapowiada Motocyklistów Apokalipsy i archanioła Jona Hamma

"Good Omens" (Fot. Amazon Prime Video)

Koniec jest bliski! W nowym zwiastunie "Dobrego omenu" na podstawie powieści Neila Gaimana i Terry'ego Pratchetta anioł i demon muszą zapobiec apokalipsie.

W "Dobrym omenie" tylko nietypowa przyjaźń jest w stanie uratować świat przed nadciągającą zagładą. Nastoletni Antychryst ma zesłać na Ziemię Armageddon, czworo jeźdźców Apokalipsy już nadciąga, a Aniołowi Azirafalowi (Michael Sheen) i demonowi Crowleyowi (David Tennant), którzy żyli wśród ludzi od tysięcy lat, perspektywa końca świata jednak nie za bardzo się podoba.

Nowy zwiastun wspólnej produkcji Amazon Prime Video i BBC Two daje pierwsze spojrzenie na ich walkę o przetrwanie świata.

Dobry omen – nowy zwiastun serialu

"Dobry omen" zapowiada się na wyjątkowo widowiskowe starcie dobra i zła. Ratowanie świata nie wydaje się czymś szczególnie prostym, ale jeśli wierzyć zwiastunowi, Azirafal i Crowley mają przed sobą nadzwyczaj ciężkie zadanie. Szczególnie kiedy na horyzoncie już widać pędzących Motocyklistów Apokalipsy, czyli Wojnę (Mireille Enos), Zarazę (Lourdes Faberes), Głód (Yusuf Gatewood) i Śmierć (ogłoszony dzisiaj Brian Cox).

Zobaczcie sami zwiastun pełen latających statków, demonicznych psów i gigantycznych macek ośmiornicy idealnie wpasowujących się w rytm "Under Pressure".

Serialowy Dobry omen w znakomitej obsadzie

Poza samym Sheenem i Tennantem, "Dobry omen" może pochwalić się prawdziwie boską drugoplanową obsadą, na czele z Jonem Hammem w roli zarządzającego Niebem archanioła Gabriela.

W serialu wystąpią też m.in. Anna Maxwell Martin, Josie Lawrence, Jack Whitehall, Adria Arjona, Michael McKean, Miranda Richardson oraz Nick Offerman. Głosem Niebios i Piekieł przemówi już sama aktorska śmietanka – Frances McDormand zagra Boga, a Benedict Cumerbatch Szatana.

Dobry omen – premiera 31 maja w Amazon Prime Video

REKLAMA