10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Riverdale" (Fot. CW)

Kolejne wzruszające pożegnania Luke'a Perry'ego. Koniec "Crashing" i "SMILF". Nowy serial twórczyni "Obsesji Eve" z zamówieniem w HBO. A oprócz tego kolejne piloty i nie tylko.

1. Kolejne wzruszające pożegnania Luke'a Perry'ego

KJ Apa i Cole Sprouse z "Riverdale" zamieścili pożegnalne wpisy, które znajdziecie tutaj. Milczenie przerwała także Camila Mendes, serialowa Veronica.

– On opiekował się nami wszystkimi. Był autentycznym człowiekiem, któremu sprawiało przyjemność pomaganie nam i przekazywanie swojej mądrości. Jego obecność uzdrawiała; sprawiał, że czuliśmy się spokojnie i komfortowo, kiedy tylko się pojawiał. Nigdy nie zapomnę zbiorowego szoku i rozpaczy, którego doświadczyliśmy, kiedy wiadomość pojawiła się na planie. Straciliśmy drogiego przyjaciela.

Moje serce boli na myśl o jego rodzinie i każdym, kto miał przyjemność go znać. Spoczywaj w pokoju, Luke. Choć już cię nie ma i nigdy mnie nie obejmiesz swoim ciepłym uściskiem, wciąż pamiętam, co wtedy czułam. Będę pamiętać to uczucie, zawsze kiedy o tobie pomyślę – napisała aktorka.

Wzruszający wpis na Twitterze zamieściła również Kristy Swanson, która nakręciła z Perrym film "Buffy the Vampire Slayer".

– Obudziłam się nagle o 4:30 rano, myśląc o tobie, Luke, i nie mogłam zasnąć. Pięć godzin później słyszę, że odszedłeś. Nie mogę przestać płakać i nigdy nie przestanę. Byłeś tym facetem, tym przyjacielem na zawsze. Zawsze się wspieraliśmy i zawsze będę cię takiego pamiętać – napisała.

2. HBO kasuje Crashing

Nie będzie 4. sezonu "Crashing". HBO potwierdziło, że serial został skasowany i poniedziałkowy finał 3. sezonu będzie zarazem finałem serialu. Informację o końcu serialu wcześniej zdradził jego producent wykonawczy Judd Apatow w programie "Conan".

3. Showtime kasuje SMILF

Nie będzie kolejnej serii "SMILF". Telewizja Showtime skasowała serial po dwóch sezonach, finał zostanie pokazany 31 marca w USA i dzień później w Polsce. W oświadczeniu Showtime napisał, że wzięte zostały pod uwagę różne czynniki, więc można przypuszczać, że nie bez znaczenia pozostały oskarżenia ekipy wobec twórczyni, Frankie Shaw, o niewłaściwe zachowanie na planie.

4. Jussie Smollett zmierzy się z 16 zarzutami

Aktor z serialu "Imperium", który upozorował atak na siebie, został postawiony w stan oskarżenia. Jussie Smollett zmierzy się z aż 16 różnymi zarzutami.

5. HBO zamawia nowy serial Phoebe Waller-Bridge

Komediowy thriller "Run" dostał zamówienie na cały sezon. Zobaczymy w nim Domhnalla Gleesona i Merritt Wever jako parę, która dawno temu sobie przyrzekła, że jeśli jedno wyśle wiadomość o treści "Uciekaj", oboje porzucą swoje życie i razem uciekną. I dokładnie to się dzieje w serialu – ona wiedzie dość prozaiczne dorosłe życie, do czasu kiedy przychodzi wiadomość od niego. Twórczyniami "Run" są Phoebe Waller-Bridge i Vicky Jones ("Fleabag", "Obsesja Eve").

6. Juliet Rylance w pilocie serialu ABC

Juliet Rylance zagra główną rolę w pilocie "Hypnotist's Love Story". To historia hipnoterapeutki, której nowy chłopak (Adan Canto) ma stalkerkę (Heather Graham). Kobieta zaczyna się nią interesować, nie mając świadomości, że już się spotkały.

7. Plakat 2. sezonu Obsesji Eve

Panie wracają 8 kwietnia, a nowy zwiastun znajdziecie tutaj.

8. Finn Jones w pilocie FOX-a

Iron Fist ma nową pracę. Finn Jones zagra profilera kryminalnego i syna seryjnego mordercy w pilocie "Prodigal Son". W rolach jego ojca i matki zobaczymy Michaela Sheena ("Masters of Sex") i Bellamy Young ("Skandal").

9. Kolejne osoby w nowej Strefie mroku

Zazie Beetz ("Atlanta") i Betty Gabriel "(Uciekaj!") pojawią się w "Strefie mroku". Szczegóły na temat ich ról są trzymane w tajemnicy.

10. Natasha Leggero w pilocie komedii CBS

Natasha Leggero dołączyła do obsady sitcomu "Broke", opowiadającego o dorosłym facecie (Jaime Camil z "Jane the Virgin"), który wprowadza się z żoną do mieszkania siostry, bo ojciec odciął go od swoich pieniędzy. Aktorka zagra nieco snobistyczną żonę głównego bohatera, która przede wszystkim jednak kocha swojego męża.

REKLAMA