Eve zaczyna tracić zmysły w nowym zwiastunie "Obsesji Eve". 2. sezon już w kwietniu

"Obsesja Eve" (Fot. BBC America)

0

"Obsesja Eve" życzy wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet i obdarowuje nas nowym zwiastunem 2. sezonu. A w nim Villanelle znów na wolności.

"Czuję, jakbym powoli wpadała w obłęd" – wyznaje Eve (Sandra Oh) w najnowszym zwiastunie 2. sezonu "Obsesji Eve". I jeśli wierzyć zapowiedziom, najnowsze odcinki hitu BBC America zaserwują jeszcze bardziej szalony pościg zdeterminowanej agentki MI5 za nieprzewidywalną Villanelle (Jodie Comer).

"Obsesja Eve" – nowy zwiastun 2. sezonu

Pierwszy zwiastun 2. sezonu "Obsesji Eve", jak na walentynkowy prezent przystało, pokazywał relację Eve i Villanelle jako równie pokręconą, co na swój sposób romantyczną. Tym razem z okazji Dnia Kobiet dostajemy zapowiedź, w której ich mordercza gra w kotka i myszkę zaczyna już doprowadzać Eve do szaleństwa. Nic dziwnego więc, że Carolyn (Fiona Shaw) zaczyna się niepokoić i dopytuje, dlaczego Eve i Villanelle są sobą tak zafascynowane.

Spontaniczna i ekstrawagancka – tak Eve określa Villanelle, a my możemy jedynie przytaknąć, znowu widząc seryjną zabójczynię w akcji. Tylko nie próbujcie jej robić zdjęcia na Instagrama – jak pokazuje zwiastun, Villanelle raczej nie jest jego fanką:

Co zobaczymy w nowych odcinkach?

"Obsesja Eve" w swoim 2. sezonie ma być "mroczniejsza", jak zapewnia Sandra Oh. Pierwszy odcinek rozpocznie się dokładnie tam, gdzie krwawy finał zeszłorocznej serii zostawił główne bohaterki. I chociaż w nowych odcinkach Eve raz ponownie będzie starała się odnaleźć Villanelle, tym razem uwagę MI5 przykuje także inny tajemniczy morderca.

Nowe odcinki zadebiutują w USA już w kwietniu, a w Polsce będą dostępne dzień po światowej premierze.

"Obsesja Eve" wraca do HBO GO 8 kwietnia