Serialowe hity i kity – nasze podsumowanie tygodnia

"Leaving Neverland" (Fot. HBO)

0
1 2 3 4 5 6 7 8

Hit tygodnia: You're the Worst i ostatni Sunday Funday

"You're the Worst" (Fot. FXX)

"You're the Worst" (Fot. FXX)

Już sam fakt, że w "You're the Worst" na wyjątkową okazję reaktywowano porzucone święto, sprawił, że czekaliśmy z zainteresowaniem na rozwój wypadków. Dostaliśmy jazdę bez trzymanki nawet jak na standardy tego serialu, a potem gwałtowne przypomnienie, że zabawa zabawą, ale czas wrócić do poważnych kłopotów.

Trudno było nadążać za pomysłami, którymi bombardowali nas twórcy podczas szalonej wyprawy Gretchen, Jimmy'ego, Lindsay i Edgara. Skład ku rozczarowaniu narzeczonych uzupełniali Becca, Vernon i Paul, a w pewnym momencie dołączył diaboliczny Paul F. Tompkins. Sceny zabawy bez ograniczeń przeplatały się tu z wychodzeniem na jaw wstydliwych sekretów i odkryciem, że Gretchen i Jimmy mają zupełnie odmienne podejście do wspólnego życia po ślubie.

"Bachelor/Bachelorette Party Sunday Funday" oprócz tego, że dużo się dzieje, oraz licznych nawiązań do wcześniejszych odcinków ma jeszcze tę zaletę, że wszystko służy nie samej zabawie, a uświadomieniu sobie przez naszą ulubioną toksyczną parę, że są kwestie, które muszą jeszcze przemyśleć. Ale że warto to zrobić, bo nawet postawieni wobec ekstremalnych wyzwań Gretchen i Jimmy są gotowi się dla siebie wzajemnie poświęcić. Co szybko pewnie znów przetestują, skoro Jimmy już wie od Edgara o problemach Gretchen. Bawmy się więc w Sunday Funday, póki możemy. [Kamila Czaja]

1 2 3 4 5 6 7 8