Nowe bohaterki "Orange Is the New Black"? Tak gospodarze talk-show nabijają się z afery ze studiami

"Late Night with Seth Meyers" (Fot. NBC)

W Ameryce nie gasną emocję w związku z aferą z kupowaniem miejsc na studia. Zobaczcie, jak gospodarze programów talk-show komentują aresztowanie Felicity Huffman.

Znana z "Gotowych na wszystko" Felicity Huffman już opuściła areszt, ale o aferze z jej udziałem Ameryka prędko nie zapomni. Prawie 50 osób zostało oskarżonych o liczne oszustwa i dawanie łapówek w celu przyjęcia ich dzieci do najlepszych amerykańskich uczelni wyższych. A fakt, że wśród tej grupy znalazły się Huffman oraz Lori Loughlin, czyli ciocia Becky z "Pełnej chaty", sprawia tylko, że całość tym bardziej brzmi jak fabuła nowego serialu kryminalnego.

Afera z Felicity Huffman prawie jak serial

Sprawa, którą FBI nazwało Operacja Varsity Blues (po filmie z 1999 znanym w Polsce jako "Luz Blues") może nie jest wystarczającym materiałem na nowy sezon "American Crime Story", ale już "Orange is the New Black" z udziałem Felicity Huffman i Lori Loughlin brzmi całkiem nieźle. Seth Meyers w swoim programie pokazał już, jak aktorki mogłyby się prezentować w charakterystycznych pomarańczowych kostiumach z Litchfield.

Przy okazji Meyers zaznaczył, że choć afera może być najbardziej godną pożałowania rzeczą, jakiej Huffman dokonała w życiu, dla Loughlin jest to co najwyżej drugi najgorszy występek – udział w "Fuller House" to coś zdecydowanie gorszego.

W podobnym tonie żartował z aktorki Stephen Colbert. Gospodarz "The Late Show" zauważył, że Lori Loughlin ma już na swoim koncie podobne oszustwa – w końcu grając w "Pełnej chacie" w latach 90. była częścią przekrętu, w którym para bliźniaczek udawała, że jest jedną osobą.

Jimmy Kimmel z kolei nie mógł się nadziwić, jak uniwersytety dały się nabrać na zdjęcia reklamowe z doklejonymi w Photoshopie twarzami dzieci oskarżonych rodziców. A jako że afera powiązana była w dużej mierze z Bostonem, Kimmel nie przepuścił okazji, aby dopiec swojemu "wrogowi" z tego miasta, czyli Mattowi Damonowi, twierdząc, że w końcu rozumie, w jaki sposób aktor dostał się na Harvard.

Jeśli po wczorajszych odkryciach nadal macie ochotę oglądać ciocię Becky i Lynette z "Gotowych na wszystko" na ekranie, to Lori Loughlin możecie zobaczycie w powracającej roli w "Fuller House", a Felicity Huffman pojawi się w "When They See Us" Avy DuVernay, które Netflix pokaże już w maju.

REKLAMA