Dzieciaki ze "Stranger Things" przyjadą do Polski. Mamy też nowy teaser i spoilery z 3. sezonu serialu

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

0

Fani "Stranger Things" odliczają dni do 4 lipca, kiedy to na Netfliksie pojawi się 3. sezon serialu. W ramach akcji promocyjnej aktorzy z produkcji przyjadą do Polski. Jest też nowy teaser.

Dzieciaki ze "Stranger Things" wzięły udział w Emerald City Comic Con, podczas którego padło kilka istotnych informacji dla fanów serialu, zwłaszcza tych pochodzących z Polski.

Pierwsza z nich jest taka, że Finn Wolfhard i Caleb McLaughlin przyjadą do naszego kraju w ramach promocji nadchodzącego sezonu produkcji. Aktorzy pochwalili się, że odwiedzą również Japonię, Turcję i Włochy. Kiedy dokładnie pojawią się w Polsce? Tego jeszcze nie wiadomo.

Podczas tego samego panelu padł istotny spoiler z 3. sezonu "Stranger Things". Gaten Materazzo, czyli serialowy Dustin, został zapytany o to, kto będzie największym antagonistą w nowych odcinkach serialu. Okazuje się, że jeden czarny charakter to za mało.

– Powiem nawet, że będzie dwóch antagonistów – oznajmił chłopak.

I na sam koniec, mamy nowy teaser serialu. Widzimy na nim szczury, które znamy z plakatu promującego kolejną serię ST. Tym razem są żywe, a nie martwe, i uciekają przed niezidentyfikowanym zagrożeniem. Nagranie jest opatrzone enigmatycznym podpisem o treści: "To prawie czas kamienia".

Teaser pojawił się także na profilu producenta serialu, Shawna Levy'ego, oraz na oficjalnym twitterowym kanale Netfliksa.

3. sezon Stranger Things pojawi się na Netfliksie 4 lipca