Znajome twarze i nowi bohaterowie w zapowiedziach w 2. sezonu "Obsesji Eve". Zobaczcie nowe klipy

"Obsesja Eve" (Fot. BBC America)

0

2. sezon "Obsesji Eve" już za dwa tygodnie, a BBC America tylko podwyższa naszą niecierpliwość kolejnymi zapowiedziami. Tym razem stacja wypuściła klipy z nowymi postaciami.

O tym jak znakomitymi bohaterkami są Eve Polastri (Sandra Oh) i Villanelle (Jodie Comer) zdążyliśmy się już niejednokrotnie przekonać w 1. sezonie "Obsesji Eve", ale nie tylko głównymi postaciami serial BBC America stoi. Jak przypominają najnowsze teasery, "Obsesja Eve" może pochwalić się równie barwnym drugim planem, który w nadchodzącym sezonie zyska co najmniej dwa intrygujące nowe nabytki.

Obsesja Eve sezon 2 – nowe zwiastuny

Jeśli podobnie jak Eve zastanawialiście się, w jaki sposób Carolyn (Fiona Shaw) zawsze wygląda tak dobrze, to w końcu możecie poznać jej sekret – nawilżacz zrobiony z łożyska świni. Kosztował fortunę, cuchnie niesamowicie, ale za to daje efekty. Krótki klip z jej udziałem zapewnia, że szefowa tajnych operacji w MI6 nie zmieniła się ani trochę, od kiedy widzieliśmy ją ostatni raz.

Podobnie zresztą można powiedzieć o bohaterze kolejnego klipu, czyli Kennym (Sean Delaney), który chyba jednak stracił szansę na romans z Eleną (Kirby Howell-Baptiste). Jak twierdzą Kenny i Carolyn, Elena zrezygnowała w obawie o swoje życie. Czy to oznacza, że w 2. sezonie nie zobaczymy już zajętej ostatnio wieloma projektami Howell-Baptiste?

Kolejne teasery oferują też pierwsze i bardzo krótkie spojrzenie na nowych członków zespołu Carolyn i Eve – Jess (Nina Sosanya) zwerbowaną przez Carolyn wprost z uniwersytetu oraz Hugo (Edward Bluemel), czyli w słowach koleżanki z pracy "elegancika z Cambridge". Lub jak wolałby dla ścisłości Hugo – z Oxfordu. Zobaczcie sami, jak prezentują się nowi bohaterowie.

Obsesja Eve wraca do HBO GO 8 kwietnia