Monica wraca po latach do mieszkania z "Przyjaciół". Zobaczcie filmik, który nakręciła Courteney Cox

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

Monica Geller z "Przyjaciół" wraca do dawnego mieszkania w Nowym Jorku i jest w szoku, jak bardzo poszybowały ceny. Zobaczcie nagranie Courteney Cox, które robi furorę w sieci.

Choć fani serialu "Przyjaciele" tęsknią za szóstką z Manhattanu, na wznowienie produkcji nie ma co liczyć. Twórczyni kultowego sitcomu powtarza, że nie ma żadnej szansy na powrót "Przyjaciół", a jej argumenty są bardzo logiczne: to opowieść o konkretnym okresie w życiu, który już się skończył.

Courteney Cox wraca do mieszkania z Przyjaciół

Od czego mamy jednak aktorów, którzy raz na jakiś czas lubią powrócić do dawnych ról. Courteney Cox ostatnio postanowiła przemienić się we wracającą w środku nocy do swojego mieszkania Monicę. Całą sytuację nagrała Molly McNearney, scenarzystka "Jimmy Kimmel Live!" i jednocześnie żona showmana.

– Opublikowałam to zeszłej nocy. Byłam u Jennifer [Aniston], która zasugerowała mi, żebym wrzuciła to natychmiast i zobaczymy, co się stanie. Ona nie ma Instagrama. Pomyślałam sobie, że lepiej byłoby to puścić miedzy 9 a 12, kiedy to na Instagramie jest dużo moich fanów, ale w końcu opublikowałam nagranie o północy i podziałało! – opowiadała aktorka w programie "Busy Tonight".

W niecałe trzy dni filmik obejrzało ponad 2 mln osób. Courteney Cox podała w ramach ciekawostki, że czynsz za mieszkanie znane z serialu poszybował w górę o 12 tysięcy dolarów od czasów emisji "Przyjaciół".

Przyjaciele są dostępni w serwisie Netflix

REKLAMA