Wyciekła fabuła premiery 8. sezonu "Gry o tron"! Czy tak będzie wyglądał pierwszy odcinek?

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Pomimo starań HBO nie udało się zapobiec wyciekom informacji o 8. sezonie "Gry o tron". Oczywiście, o ile najnowsze spoilery z premierowego odcinka są prawdziwe.

Ulegające samozniszczeniu scenariusze, zamknięta przestrzeń powietrzna nad planem i klasycznie już brak nowych odcinków do zrecenzowania dla krytyków przed premierą. HBO starało się zapobiec wycieknięciu jakichkolwiek spoilerów z 8. sezonu "Gry o tron" w szczególnie rygorystyczny sposób, a i tak na trzy tygodnie przed premierą anonimowy fan ujawnił opis premierowego odcinka. Czy można wierzyć nowym spoilerom?

Gra o tron sezon 8 – co się wydarzy w 1. odcinku?

Użytkownik YouTube'a Frikidoctor twierdzi, że widział już pierwszy odcinek 8. sezonu "Gry o tron" i wszystkimi możliwymi spoilerami podzielił się z fanami w filmiku na swoim kanale. W jaki sposób możemy wierzyć, że to, co mówi, rzeczywiście wydarzy się w nowych odcinkach? Stuprocentowej pewności nie ma, ale zastanawiający jest fakt, że HBO zablokowało klip, powołując się na naruszenie praw autorskich.

Fani "Gry o tron" spragnieni spoilerów zdążyli jednak zanotować wszystkie informacje od Frikidoctora i potencjalna fabuła pierwszego odcinka finałowej serii jest już dostępna w sieci.

Z szacunku dla fanów, którzy czekali prawie dwa lata na powrót do Westeros i nie chcą stracić przyjemności z oglądania na trzy tygodnie przed premierą, nie będziemy pisać o tym, co zdradził Frikidoctor. Jeśli jednak sami chcecie się tego dowiedzieć, to opis fabuły znajdziecie tutaj (ewentualnie tutaj). Pamiętajcie, że wchodzicie na własną odpowiedzialność.

Chociaż wiemy już, jak długie będą wszystkie odcinki w 8. sezonie, nadal nie znamy jeszcze ich oficjalnych opisów. O ile jednak HBO nie będzie w tym roku szczególnie powściągliwe w zdradzaniu nawet najmniejszych sekretów, już wkrótce powinniśmy poznać pierwsze potwierdzone informacje o tym, co wydarzy się w premierze 8. sezonu.

Gra o tron wraca z 8. sezonem 15 kwietnia w HBO