Plakaty filmu "Downton Abbey" już są i sprawią, że za chwilę podskoczycie z radości

Film "Downton Abbey" (Fot. EW)

Zostaliście właśnie serdecznie zaproszeni na filmową kontynuację "Downton Abbey", która pojawi się w kinach we wrześniu. Zobaczcie, jak prezentują się bohaterowie na najnowszych plakatach.

Pierwszy teaser filmu "Downton Abbey" zdążył nas już uprzejmie zaprosić z powrotem do posiadłości świetnie znanej z serialu ITV. I to był zaledwie początek dobrych wiadomości, bo machina promocyjna dopiero rusza.

Na właśnie zaprezentowanej serii plakatów znajdują się dawno niewidziani bohaterowie serialu – Edith (Laura Carmichael), Mary (Michelle Dockery), Thomas Barrow (Robert James-Collier) i Andy (Michael C. Fox).

Downton Abbey w kinowej wersji

Rozgrywający się w 1927 roku film będzie kontynuacją serialu, którego ostatni odcinek telewizja ITV pokazała cztery lata temu. Twórca oryginału, Julian Fellowes, odpowiada za scenariusz, a reżyserią zajął się Michael Engler, który ma już na swoim koncie kilka odcinków "Downton Abbey".

Prawie cała główna obsada serialu powróci w kinowej wersji. Obok aktorów z najnowszych plakatów w filmie pojawią się m.in. Hugh Bonneville, Elizabeth McGovern, Joanne Froggatt, Jim Carter, Allen Leech, Phyllis Logan, Brendan Coyle, Lesley Nicol, Kevin Doyle, Penelope Wilton, Matthew Goode i Maggie Smith. W nowych rolach zobaczymy natomiast m.in. Imeldę Staunton, Geraldine James i Tuppence Middleton.

Downton Abbey – kiedy premiera filmu?

Polska premiera filmu przewidziana jest na 13 września. Wszystkie sezony serialu "Downton Abbey" możecie oglądać w Amazon Prime Video.

downton abbey film plakaty

downton abbey film plakaty

downton abbey film plakaty

downton abbey film plakaty

REKLAMA