Seks, narkotyki i social media. Młodzieżowa "Euphoria" od HBO z pierwszym zwiastunem

"Euphoria" (Fot. HBO)

0

HBO pokazało pierwszą zapowiedź swojej najnowszej młodzieżowej produkcji z Zendayą w roli głównej. Zobaczcie, jak prezentuje się "Euphoria".

HBO zapowiada swój nowy serial "Euphoria" jako połączenie kontrowersyjnych "Dzieciaków" z 1995 i "Trainspotting" Danny'ego Boyle'a. Oparty na izraelskim pierwowzorze młodzieżowy dramat właśnie doczekał się pierwszego zwiastunu, który od razu wrzuca w widzów w świat uzależnionej od narkotyków głównej bohaterki Rue granej przez Zendayę ("Spider-Man: Homecoming").

Euphoria - młodzieżowy serial HBO

Rue w "Euphorii" będzie przewodniczką po świecie, w którym jak twierdzi szefowa działu seriali dramatycznych w HBO, rodzice równie dobrze mogliby nie istnieć. Produkcja ma poruszać tematy seksu, tożsamości, traumy, social mediów, miłości i przyjaźni. A z życiowymi problemami bohaterowie "Euphorii" mają radzić sobie najlepiej przez narkotyki i przemoc.

Obok Zendayi w serialu pojawią się także m.in. Storm Reid ("Pułapka czasu"), Maude Apatow ("Dziewczyny"), Sydney Sweeney ("Opowieść podręcznej"), Austin Abrams ("The Walking Dead"), Jacob Elordi ("The Kissing Booth"), Algee Smith ("The Hate U Give"), Alexa Demie ("Love"), Barbie Ferreira oraz Hunter Scheifer. Za scenariusz odpowiada Sam Levinson ("Assassination Nation"), a jednym z producentów jest Drake.

Kiedy premiera serialu Euphoria?

Chociaż pierwszy zwiastun nie precyzuje daty premiery serialu, HBO zapowiadało wcześniej, że serial pojawi się na kanale jeszcze w tym roku.