Koniec wakacji w "Domu z papieru". Data premiery i zwiastun 3. części serialu Netfliksa

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

0

Jak zapowiada pierwszy zwiastun, po napadzie na Mennicę Królewską sielankowe życie bohaterów "Domu z papieru" nie potrwa długo. Serial wraca z 3. częścią tego lata.

Wyprodukowany dla hiszpańskiej stacji Antenna 3 "Dom z papieru" był wstępnie zaplanowany jako serial limitowany, ale dla Netfliksa nie ma rzeczy niemożliwych. Po tym, jak serial okazał się jedną z najchętniej oglądanych międzynarodowych produkcji na platformie, serwis zamówił 3. część kryminalnego thrillera. I jak widać na pierwszym zwiastunie, Profesor i jego ekipa nie będą się mogli długo cieszyć zasłużonym wypoczynkiem.

Kto wróci w 3. części Domu z papieru?

Netflix nie ujawnił jeszcze szczegółów fabuły 3. części, ale wiemy na razie, że nowe odcinki opowiedzą o czymś więcej niż tylko o samym napadzie, a stawki mają tylko wzrosnąć. Za nową serię "Domu z papieru" ponownie odpowiada twórca poprzedniego sezonu Álex Pina.

Jak wcześniej ujawnił klip zapowiadający start produkcji, w 3. części na ekranie ponownie pojawią się Profesor (Álvaro Morte), Tokio (Úrsula Corberó), Denver (Jaime Lorente), Rio (Miguel Herrán), Helsinki (Darko Peric), Nairobi (Alba Flores), Mónica (Esther Acebo), Raquel (Itziar Ituño), Arturo (Enrique Arce), Marivi (Kiti Mánver), Prieto (Juan Fernández), Suarez (Mario de la Rosa) i Pedro Alonso (Berlin).

Dom z papieru część 3 – kiedy premiera?

3. część "Domu z papieru" startuje na Netfliksie 19 lipca. A już teraz możecie zobaczyć pierwsze zdjęcia z nadchodzących odcinków.

dom z papieru część 3 zwiastun

dom z papieru część 3 zwiastun

dom z papieru część 3 zwiastun

dom z papieru część 3 zwiastun

Dom z papieru możecie oglądać na Netfliksie