Takich sióstr Stark jeszcze nie widzieliście. Maisie Williams opowiada o finałowym sezonie "Gry o tron"

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Finałowy sezon "Gry o tron" w końcu połączy wszystkie rozpoczęte wątki. Już w poprzedniej serii po wieloletniej rozłące odnalazły się Arya i Sansa. Jak teraz będą wyglądały ich relacje?

Maisie Williams, odtwórczyni roli Aryi Stark w "Grze o tron", już wcześniej wspomniała o tym, że w finałowym sezonie jej więzi z serialową siostrą Sansą, graną przez Sophie Turner, będą mocniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. A jak pewnie pamiętacie, w 1. serii, tuż przed długą rozłąką, relacje sióstr były dalekie od ideału.

Gra o tron sezon 8 – Arya i Sansa połączą siły

Teraz Maisie mówi, co dalej zajdzie między Aryą a Sansą.

– W sezonie 8. są naprawdę silne i mają też taką więź. Widzimy je jako silną drużynę, której będzie więcej niż wcześniej. Tak, w 7. sezonie same zobaczyły jak wiele rzeczy je różni i nie spodobało się im to, ale teraz myślę, że naprawdę akceptują różnice między sobą i wiedzą, jak mogą je obrócić na swoją korzyść – opowiada aktorka.

Williams dodaje, że Arya w finałowym sezonie serialu będzie rozdarta. Już wcześniej wspominała o dysonansie bohaterki między powrotem w rodzinne strony, w których chciałaby ponownie poczuć się jak dziewczynka, a bezwzględną zabójczynią, która ma swoją własną misję polegającą na unicestwieniu wrogów.

Przypomnijmy, Maisie nie tylko ochrania Sansę w serialu, ale i w życiu. Aktorki są najlepszymi przyjaciółkami, a panna Williams niedługo będzie druhną na ślubie Sophie.

Co Maisie Williams będzie robić po Grze o tron?

Przez najbliższe tygodnie Maisie będzie częścią kampanii promocyjnej "Gry o tron", a co później? Czym zajmie się aktorka? Plan już jest.

– Właściwie to za kilka tygodni zajmę się małym filmem z gatunku kina niezależnego, który zapowiada się na dobrą zabawę. Jego akcja rozgrywa się w latach 90. To trochę horror, więc będzie całkiem zabawnie. Będę musiała ściągnąć kolor z włosów i zafarbować się na blond, ponieważ w latach 90. modne było rozjaśnianie – wyjaśnia aktorka.

Na szczęście zanim rozstaniemy się z Maisie jako Aryą czeka nas jeszcze 8. sezon serialu i towarzyszące mu wywiady i spotkania z aktorami.

8. sezon Gry o tron startuje w HBO 15 kwietnia