Spoiler z 4. sezonu "Lucyfera"! Jak Chloe poradzi sobie z prawdą o Diable?

"Lucyfer" (Fot. FOX)

0

Pamiętacie mocny cliffhanger z finału 3. sezonu "Lucyfera"? Jesteście gotowi na spoiler z kontynuacji serialu? Jak Chloe poradzi sobie ze świadomością, że pracuje z Diabłem?

Gdyby nie Netflix, który przygarnął pod swoje skrzydła "Lucyfera", z serialem pożegnalibyśmy się w chwili maksymalnego napięcia. 3. sezon produkcji zakończył wielki cliffhagner, w którym Chloe Decker (Lauren German) widzi prawdziwą twarz Lucyfera (Tom Ellis) i uświadamia sobie, że przez ostatnie lata nie słuchała żartów o bosko-diabelskim pochodzeniu swojego partnera, a prawdy. Absurdalnej, ale prawdy.

Lucyfer sezon 4 – co teraz zrobi Chloe?

Jak udało się dowiedzieć TVLine, Chloe będzie żyła w przeświadczeniu, że jest jedyną osobą na świecie, która zna prawdę o prawdziwym pochodzeniu Lucka. Nie można jej winić za to, że żyje w przekonaniu, iż nikt ze znajomych nie ma o tym pojęcia.

Zatem możecie sobie wyobrazić ten zabawny moment, kiedy odkrywa, że jest w błędzie. Chloe dokona tego odkrycia, rozmawiając o Lucyferze z Maze. Spoiler zdradziła Rachael Harris, czyli serialowa Linda.

– Ona powie: "Nawet nie wiesz, jaką presję odczuwa jedyny człowiek, który o tym wie", na co Maze odpowie: "Cóż, jeśli mam być szczera, Linda przyjęła to o wiele lepiej od ciebie", a Chloe na to: "Czekaj, o czym ty mówisz?" – opowiada aktorka.

Niestety, dokładna data powrotu "Lucyfera" nie jest jeszcze znana, ale na pewno jesteśmy od niej bliżej niż dalej, o czym świadczy pojawienie się pierwszego teasera, w którym Tom Ellis już zrzuca z siebie ubranie.

4. sezon Lucyfera jeszcze w tym roku na Netfliksie