3. sezon "Obsesji Eve" oficjalnie zamówiony! Serial wróci z nową showrunnerką

"Obsesja Eve" (Fot BBC America)

0

"Obsesja Eve" dopiero co rozpoczęła swój 2. sezon, a już możemy szykować się na więcej. Serial dostał oficjalne zamówienie na 3. sezon.

BBC America nie zwleka z zamawianiem kolejnych sezonów swojego największego hitu. 2. sezon "Obsesji Eve" został potwierdzony jeszcze przed premierą pilotowego odcinka. Tym razem, zaledwie dzień po amerykańskiej premierze (i dwa dni po polskiej), stacja oficjalnie przedłużyła "Obsesję Eve" o kolejną serię. 3. sezon serialu stworzonego przez Phoebe Waller-Bridge wróci z nową showrunnerką.

Obsesja Eve wróci z 3. sezonem

Dla "Obsesji Eve tradycją stała się już zamiana showrunnerki z każdą kolejną serią. Pieczę nad 1. sezonem adaptacji powieści Luke Jenningsa sprawowała sama Phoebe Waller-Bridge, którą w tegorocznych odcinkach zastąpiła aktorka i scenarzystka Emerald Fennell. Za to obowiązki showrunnerki w 3. sezonie przejmie Suzanne Heathcote, która ma na swoim koncie scenariusze do "Fear The Walking Dead".

Ale czy wraz z zamówieniem 3. sezonu możemy być pewni, że po raz kolejny zobaczymy Eve (Sandra Oh) i Villanelle (Jodie Comer)? Jeszcze niedawno Fennell twierdziła, że zależy jej na tym, żeby widzowie byli przekonani, że główne bohaterki "mogą zginąć w każdym odcinku". Ciężko jednak wyobrazić sobie, żeby hit BBC America wrócił bez którejś ze swoich gwiazd lub choćby niezastąpionej Fiony Shaw jako Carolyn.

A jeśli już z zapałem śledzicie 2. sezon "Obsesji Eve" i nie możecie się doczekać następnych odcinków, w sieci pojawiła się najnowsza zapowiedź kolejnej odsłony:

Obsesja Eve dostępna jest w HBO GO. Nowe odcinki pojawiają się w soboty