Rozebrany papież? Jude Law w kąpielówkach na planie kontynuacji "Młodego papieża"

"Młody papież" (Fot. Sky Atlantic)

"O mój Boże" – to jedyna prawidłowa reakcja na zdjęcia z planu kontynuacji "Młodego papieża". Widzimy na nich Jude'a Law w białych kąpielówkach. Boski widok to mało powiedziane.

Rozbiera się diabeł, rozbiera się papież i piekielnie ciężko wybrać tego, który rozebrany wygląda lepiej. Jeśli już ochłonęliście po widoku półnagiego Toma Ellisa, który Netflix zafundował nam w zapowiedzi 4. sezonu "Lucyfera", szykujcie się na kolejne mocne uderzenie.

Tym razem nadchodzi ze strony telewizji Sky Atlantic oraz HBO i przyjmuje postać Jude'a Law w kąpielówkach. Oczywiście białych, w końcu mowa o papieżu.

The New Pope – Jude Law na planie serialu

Nawet najbardziej bujna wyobraźnia nie pomoże przewidzieć tego, co może wydarzyć się w nowej odsłonie "Młodego papieża". W końcu mówimy o serialu, w którym głowa Kościoła, niejaki Lenny Belardo aka Pius XIII grany przez Jude'a Law, pali papierosa za papierosem i w najdalej posuniętych żartach mówi, że nie wierzy w Boga. A możliwe, że sam się za Boga uważa.

Zdjęcia do kontynuacji serialu, zatytułowanej "The New Pope", właśnie trwają, a jedną ze scen kręcono ostatnio w Wenecji, gdzie co niektórzy szczęściarze mieli możliwość podziwiania aktora w bielutkich jak papieska sutanna kąpielówkach. Towarzyszyła mu Ludivine Sagnier, serialowa Esther, której scenarzyści również poskąpili odzienia.

Czy ten widok przybliża nam odpowiedź na pytanie, które zrodziło się po obejrzeniu ostatniego odcinka "Młodego papieża"? Wiemy, że Pius XIII wróci, ale zagadką jest w jakiej formie. Możliwe, że tylko w grzesznych retrospekcjach. W "The New Pope" główną gwiazdą będzie John Malkovich.

Wybacz nam, Ojcze, ale patrząc na te zdjęcia, myśli mamy tylko grzeszne! Zresztą nie tylko my, spójrzcie na reakcje na Twitterze:

Młody papież jest dostępny w serwisie HBO GO

REKLAMA