Zwiastun 4. sezonu "Lucyfera" jest naprawdę gorący! Kiedy premiera nowych odcinków na Netfliksie?

"Lucyfer" (Fot. Netflix)

Kolejny teaser i znów Tom Ellis się rozbiera. Zobaczcie zapowiedź 4. sezonu "Lucyfera" wraz z (bardzo już bliską!) datą premiery nowych odcinków w serwisie Netflix.

Netflix naprawdę nie żartował z rozbieraniem Lucyfera. Nowy teaser 4. sezonu serialu o czarującym diable jest naprawdę gorący, a to pewnie zaledwie początek kuszenia fanek i fanów.

Jest także data premiery. Zaznaczcie sobie w kalendarzach na czerwono: "Lucyfer" powraca 8 maja z 10 nowymi odcinkami. Jak na serial Netfliksa przystało, wszystkie pojawią się w serwisie naraz.

Lucyfer na Netfliksie – co się zmieni w serialu?

Tak niewielka liczba odcinków oraz to, że będzie można je binge'ować, to nowość dla fanów "Lucyfera". Serial, skasowany w zeszłym roku przez FOX-a, do tej pory był dostosowany do wymogów stacji ogólnodostępnych. Czyli miał dłuższe sezony (22 odcinki), które pojawiały się co tydzień.

Twórcy zapewniają, że nie odczujemy różnicy - po prostu zobaczymy połowę sezonu planowanego dla FOX-a.

– I tak planowaliśmy to w dwóch częściach, także to będzie naprawdę mocna pierwsza część – powiedziała Ildy Modrovich, połowa duetu showrunnerów serialu.

Z kolei drugi z showunnerów, Joe Henderson, dodał, że to raczej dobra zmiana.

– [Krótszy sezon] pozwala nam napisać bardziej skoncentrowaną, skupioną historię, co jest naprawdę ekscytujące. Mamy bardzo mocną pierwszą połowę, która zamieni się w fantastyczną historię – zapewnił.

Tom Ellis z kolei powiedział, że 10-odcinkowy format oznacza mniej wypełniaczy i więcej treści. A także znacznie wyższe stawki w każdym odcinku niż do tej pory.

Lucyfer sezon 4 kiedy premiera

4. sezon Lucyfera mroczniejszy i bardziej sexy

Zmiany będą także natury, powiedzmy, obyczajowej. Netflix pozwala więcej pokazać i producenci serialu z tego skorzystają. "Lucyfer" pozostanie oczywiście sobą, ale pewne granice zostaną przesunięte. Jak to ujęli twórcy, "mroczne sceny stały się troszkę mroczniejsze, a te seksowne – odrobinę bardziej seksowne".

W 4. sezonie będą więc pośladki Lucyfera, będzie seksowne kuszenie przez Ewę i mocny nowy przeciwnik w postaci księdza granego przez Grahama McTavisha ("Outlander").

Lucyfer sezon 4 – premiera 8 maja na Netfliksie

REKLAMA