To zdjęcie z 3. sezonu "Domu z papieru" sprawi, że zrobi wam się gorąco. Serialowa Tokio w obłędnej sukience!

"Dom z papieru" (Fot. Netflix)

0

Jeśli myślicie, że widzieliście już seksowną wersję Tokio z "Domu z papieru", to wiedzcie, że 3. sezon to przebije. Úrsula Corberó wrzuciła gorące nowe zdjęcie z serialu.

Tego lata hiszpański hit Netfliksa "Dom z papieru" powróci z 3. sezonem. Jak wiemy z pierwszego teasera, wakacje ekipy głównych bohaterów skończą się wtedy, kiedy nasze będą trwały w najlepsze. Co dalej?

Dom z papieru sezon 3 – seksowne zdjęcie Tokio

Úrsula Corberó, czyli serialowa Tokio, wrzuciła na Instagram zdjęcie z nowych odcinków, które sprawia, że od razu robi się cieplej. Piękna przestępczyni pojawia się na nim w bardzo krótkiej czarnej sukience i okularach przeciwsłonecznych za kierownicą czegoś, co wygląda jak bus albo ciężarówka. Fotka w tym momencie ma już blisko milion lajków – i naprawdę trudno się dziwić.

W zwiastunie także widzieliśmy Tokio w wersji seksownej i niegrzecznej – jak wychodziła z wody w czarnym kostiumie i potem w objęciach Rio (Miguel Herrán).

Wyświetl ten post na Instagramie.

TOKYO #Danger

Post udostępniony przez Úrsula Corberó (@ursulolita)

Dom z papieru sezon 3 – co w nowych odcinkach?

Netflix nie ujawnił jeszcze szczegółów fabuły 3. sezonu "Domu z papieru", ale wiemy, że nowe odcinki opowiedzą o czymś więcej niż tylko o samym napadzie, a stawki mają tylko wzrosnąć. Za nowy sezon ponownie odpowiada Álex Pina, twórca serialu.

Oprócz wyżej wymienionych Tokio i Rio w nowych odcinkach powrócą także Profesor (Álvaro Morte), Denver (Jaime Lorente), Helsinki (Darko Peric), Nairobi (Alba Flores), Mónica (Esther Acebo), Raquel (Itziar Ituño), Arturo (Enrique Arce), Marivi (Kiti Mánver), Prieto (Juan Fernández), Suárez (Mario de la Rosa) i Berlin (Pedro Alonso).

Nowe twarze to m.in. Hovik Keuchkerian jako Bogota, Najwa Nimri jako Alicia, Rodrigo de la Serna jako Inżynier i Fernando Cayo jako Tamayo.

Dom z papieru – sezon 3 od 19 lipca na Netfliksie